Paul Delvaux Statistika bralnosti in svetovanja

1897 – 1994

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul Delvaux na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Paul Delvaux: povzetek bralcev

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Paul Delvaux v bazi podatkov WikiOO.org delo A SirenIn Full Moonlight: 4.800 obiskov, kar predstavlja 13% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Spjeća Venera in Nočna vlak. Vpisov o umetniku Paul Delvaux je bilo ogledano 29.100 dekl: 6.300 na profilu umetnika in 22.800 na zapisih posameznih del. Število konsultacij se je zmanjšalo za 12% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 17.000 obiskov. Vpiski so zapisani v Francoščina (49%), Nizozemščina (14%) in Angleščina (8%). Bralci so večinoma v Belgija (84%), Južna Koreja (6%) in Brazilija (3%). Konsultacija poteka na naprave (76%), telefoni (21%) in tableti (4%). Bralci si ogogljujejo Temno (Luminenca)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 53% obiskov v primerjavi s 16% del.

10 najpogostejše ogledani dela umetnika Paul Delvaux

Delo umetnika Paul Delvaux, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 obiskov · 12,9%
  2. Spjeća Venera 2 Spjeća Venera, 1944 3.200 obiskov · 8,6%
  3. Nočna vlak 3 Nočna vlak, 1947 2.500 obiskov · 6,7%
  4. Spjeća Venera 4 Spjeća Venera, 1943 1.600 obiskov · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 obiskov · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 obiskov · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 obiskov · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 obiskov · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 obiskov · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 obiskov · 1,6%

Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Paul Delvaux?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Tabela podatkov
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100700
Jul 20261.80015.200
Avg 20266005.400
Sep 20263.8001.500

Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Paul Delvaux?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Paul Delvaux so najbolj obiskana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Tabela podatkov
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Spjeća Venera0000000001.40000
Nočna vlak0000000009004000
Spjeća Venera0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Kateri napravi se uporabljajo za ogled Paul Delvaux?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Tabela podatkov
NapravaObiskovDeli
naprave22.00075,6%
telefoni6.00020,6%
tableti1.1003,8%

V katerih jezikih je Paul Delvaux vključen?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Tabela podatkov
JezikObiskovDeli
Francoščina2.90049,2%
Nizozemščina80013,6%
Angleščina5008,5%
Korejščina4006,8%
Švedščina4006,8%
Španščina3005,1%
Italijanščina2003,4%
Češčina1001,7%
Nemščina1001,7%
Portugalščina1001,7%

Koliko se na dan zgodi konsultacij z Paul Delvaux in kakšna je pričakovana stopnja?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Tabela podatkov
DanObiskov
čet 24 Sep300
pet 25 Sep300
sob 26 Sep700
ned 27 Sep1.600
pon 28 Sep1.500
tor 29 Sep700
sre 30 Sep900
čet 1 Okt100
pet 2 Okt500
sob 3 Okt300
ned 4 Okt900
pon 5 Okt400
tor 6 Okt100
sre 7 Okt300
čet 8 Okt400
pet 9 Okt400
sob 10 Okt700
ned 11 Okt1.100
pon 12 Okt700
tor 13 Okt3.900
sre 14 Okt1.200
čet 15 Okt (napovedano)400
pet 16 Okt (napovedano)700
sob 17 Okt (napovedano)900
ned 18 Okt (napovedano)2.000
pon 19 Okt (napovedano)1.400
tor 20 Okt (napovedano)2.600
sre 21 Okt (napovedano)1.300
čet 22 Okt (napovedano)500
pet 23 Okt (napovedano)700
sob 24 Okt (napovedano)1.000
ned 25 Okt (napovedano)2.200
pon 26 Okt (napovedano)1.600
tor 27 Okt (napovedano)2.800
sre 28 Okt (napovedano)1.500
čet 29 Okt (napovedano)500
pet 30 Okt (napovedano)800
sob 31 Okt (napovedano)1.100
ned 1 Nov (napovedano)2.300
pon 2 Nov (napovedano)1.700
tor 3 Nov (napovedano)3.000
sre 4 Nov (napovedano)1.600

Vprašanja o bralcih umetnika Paul Delvaux

Katera dela umetnika Paul Delvaux so najbolj priljubljena?

A SirenIn Full Moonlight, s 4.800 obiskovami (13% vseh ogledov umetnika Paul Delvaux). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.

Kolikokrat je bil Paul Delvaux pregledan na WikiOO.org?

29.100 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 6.300 na profilu umetnika in 22.800 na profilih del.

Na katerih napravah se gleda Paul Delvaux?

Paul Delvaux je zasluhan na naprave (76%), telefoni (21%) in tableti (4%); naprave predstavlja 76% vseh ogledov.

V katerih jezikih je Paul Delvaux vključen?

V Francoščina (49%), Nizozemščina (14%) in Angleščina (8%). Na prvem mestu je Francoščina z 49%.

Kakšne dela umetnika Paul Delvaux imajo bralci najraje?

Temno (Luminenca): 53% obiskov, v primerjavi s 16% kataloga.