Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul Manship na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Paul Manship: rezultati konsultacij
Delo umetnika Paul Manship je najpogostejše ogledano pri delu End of Day, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 300 ogledov, kar predstavlja 4% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo John Johansen Portrait Medal (obverse) in United Fruit Company Medal (obverse). Profil umetnika je bil odprt 1.200েরkrat, zapisi del je 7.500krat, skupaj 8.700krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je znižalo za 100%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 7.700. Bralci pregledujejo zapise na naprave (98%) in telefoni (2%). Bralci izberejo Mirno (Kontrast) v 39% obiskov, kjer ta predstavlja 30% kataloga.
Paul Manship: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Paul Manship in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
End of Day, 1909
300 obiskov · 3,6%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 obiskov · 2,4%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 obiskov · 2,4%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 obiskov · 2,4%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 obiskov · 2,4%
-
6
Robert Frost, 1943
100 obiskov · 1,2%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 obiskov · 1,2%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 obiskov · 1,2%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 obiskov · 1,2%
-
10
United States Merchant Marine Distinguished Service Medal (obverse), 1942
100 obiskov · 1,2%
Kdaj je bil ogled zapisa o Paul Manship?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 6.800 |
| Avg 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Paul Manship?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Paul Manship si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 42,0% | 40,5% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 7,1% |
| Subtilna svetlobnost | 12,0% | 8,3% |
| Svetla ravnovesja | 8,0% | 10,7% |
| Luminosno | 38,0% | 33,3% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 70,0% | 61,9% |
| Subtilne barve | 18,0% | 10,7% |
| Uravnomerno mehka | 10,0% | 19,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,0% | 8,3% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 43,5% | 47,4% |
| Nevtralne barve | 45,6% | 38,2% |
| Monokromatsko | 8,7% | 5,3% |
| Pastelne barve | 2,2% | 5,3% |
| Temni toni | 0,0% | 4,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 46,4% |
| Uravnotežen | 36,0% | 34,5% |
| Živopisno | 10,0% | 19,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 30,0% | 39,3% |
| Nežen | 14,0% | 15,5% |
| Ravnovesje | 6,0% | 3,6% |
| Izrazit | 12,0% | 8,3% |
| Izjava | 38,0% | 33,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 2,0% | 4,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 2,4% |
| Ravnovesna harmonija | 2,0% | 8,3% |
| Močna barvna enotnost | 32,0% | 21,4% |
| Usklajenana paleta barv | 58,0% | 63,1% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Paul Manship, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The French Heroes Fund Obve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foe of Free Peoples Obv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distinguished Service Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Irish Free State Coinage De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Heroes Fund Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pierpont Morgan Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Running Atalanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kultur Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pierpont Morgan Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August Jaccaci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kakav je podatek o številu ogledov Paul Manship po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 8.500 | 97,7% |
| telefoni | 200 | 2,3% |
V katerih jezikih je Paul Manship vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko konsultacij na dan za Paul Manship in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 200 |
| tor 13 Okt | 100 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 100 |
| pet 16 Okt | 100 |
| sob 17 Okt | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 300 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 400 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 400 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 100 |
O bralcih umetnika Paul Manship
Katero delo umetnika Paul Manship je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je End of Day z 300 obiskov, 4% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika Paul Manship na platformi WikiOO.org?
- 8.700 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.200 na profil umetnika, 7.500 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika Paul Manship?
- Uporabljajo naprave (98%) in telefoni (2%); naprave predstavlja 98% pregledov.
Katera dela umetnika Paul Manship ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Mirno (Kontrast), predstavlja 39% obiskov za 30% kataloga.