Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul Weber na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Paul Weber: kratek pregled statistike
Extensive Landscape with Valley and Mountains je delo umetnika Paul Weber, ki je bilo najpogostejše ogledano: 500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 28% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: In the Catskills in Mountain Pools. Skupno število ogledov: 2.500 (900 ogledov strani umetnika, 1.600 ogledov del). Povečanje za 800% med Sep 2026 in Okt 2026. Vrh: Jul 2026 (1.200 obiskov). Ugotovljena preferenca: Zemljani toni (Barvna paleta), 83% obiskov za 65% kataloga.
Top 7 del umetnika Paul Weber po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Paul Weber, ki je bil največ gledan.
-
1
Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858
500 obiskov · 27,8%
-
2
In the Catskills, 1859
300 obiskov · 16,7%
-
3
Mountain Pools
300 obiskov · 16,7%
-
4
View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855
300 obiskov · 16,7%
-
5
The Mountain Stream, 1850
200 obiskov · 11,1%
-
6
Titti, Lake Como, Italy
100 obiskov · 5,6%
-
7
Forest Landscape
100 obiskov · 5,6%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Paul Weber?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Avg 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 600 |
Koliko se mesečno prebere del Paul Weber?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Paul Weber si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 4,8% | 11,1% |
| Mehak senčni del | 61,9% | 72,2% |
| Subtilna svetlobnost | 28,6% | 16,7% |
| Svetla ravnovesja | 4,8% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 47,6% | 38,9% |
| Subtilne barve | 23,8% | 27,8% |
| Uravnomerno mehka | 19,1% | 16,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 9,5% | 16,7% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 64,7% | 83,3% |
| Temni toni | 11,8% | 16,7% |
| Nevtralne barve | 23,5% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 47,6% | 38,9% |
| Uravnotežen | 47,6% | 55,6% |
| Živopisno | 4,8% | 5,6% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 4,8% | 11,1% |
| Nežen | 14,3% | 5,6% |
| Ravnovesje | 9,5% | 27,8% |
| Izrazit | 23,8% | 0,0% |
| Izjava | 47,6% | 55,6% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 9,5% | 5,6% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 4,8% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 4,8% | 16,7% |
| Močna barvna enotnost | 47,6% | 61,1% |
| Usklajenana paleta barv | 33,3% | 16,7% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Paul Weber razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| The Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Scene in the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Hudson River Ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Mountain Landscape with Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steep Coast (Mediterranean… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crater Lake in the Scottish… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 300 |
Kakav je podbmod čitljivosti Paul Weber glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 200 | 100,0% |
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Paul Weber, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 100 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 600 |
| tor 27 Okt | 100 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
Paul Weber: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Paul Weber?
- Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 obiskov, 28% poizvedb. Seznam sega do 7. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Paul Weber?
- 2.500 obiskov v dvanasteh mesecih (900 obiskov strani umetnika, 1.600 obiskov del)
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Paul Weber?
- Da, Zemljani toni (Barvna paleta): 83% obiskov za 65% kataloga.