Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Pavlo Makov na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Pavlo Makov: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Pavlo Makov v bazi podatkov WikiOO.org delo Itinerario 13: 300 obiskov, kar predstavlja 12% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Tablecloth with Sunflower in S.M. Garden. Vpisov o umetniku Pavlo Makov je bilo ogledano 2.600 dekl: 300 na profilu umetnika in 2.300 na zapisih posameznih del. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 2.400 obiskov. Bralci si ogogljujejo Izjava (Kontrast)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 69% obiskov v primerjavi s 56% del.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Pavlo Makov
Delo umetnika Pavlo Makov, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 obiskov · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 obiskov · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 obiskov · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 obiskov · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 obiskov · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 obiskov · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 obiskov · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 obiskov · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 obiskov · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 obiskov · 3,8%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Pavlo Makov?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 2.200 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Pavlo Makov?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Pavlo Makov bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 2,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 10,0% | 3,9% |
| Subtilna svetlobnost | 20,0% | 26,9% |
| Svetla ravnovesja | 42,0% | 38,5% |
| Luminosno | 26,0% | 30,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 90,0% | 96,2% |
| Subtilne barve | 2,0% | 3,9% |
| Uravnomerno mehka | 0,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 2,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 78,3% | 87,5% |
| Zemljani toni | 10,9% | 12,5% |
| Temni toni | 8,7% | 0,0% |
| Monokromatsko | 2,2% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 90,0% | 96,2% |
| Uravnotežen | 2,0% | 3,9% |
| Živopisno | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,0% |
| Nežen | 24,0% | 15,4% |
| Ravnovesje | 4,0% | 0,0% |
| Izrazit | 12,0% | 15,4% |
| Izjava | 56,0% | 69,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 8,0% | 7,7% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,0% | 15,4% |
| Ravnovesna harmonija | 8,0% | 7,7% |
| Močna barvna enotnost | 30,0% | 30,8% |
| Usklajenana paleta barv | 40,0% | 38,5% |
Katera dela umetnika Pavlo Makov so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Pavlo Makov vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Finščina | 100 | 100,0% |
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Pavlo Makov in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 100 |
| sre 30 Sep | 100 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 100 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 100 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Pavlo Makov
Katera dela umetnika Pavlo Makov so najbolj priljubljena?
- Itinerario 13, s 300 obiskovami (12% vseh ogledov umetnika Pavlo Makov). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Pavlo Makov pregledan na WikiOO.org?
- 2.600 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 300 na profilu umetnika in 2.300 na profilih del.
Kakšne dela umetnika Pavlo Makov imajo bralci najraje?
- Izjava (Kontrast): 69% obiskov, v primerjavi s 56% kataloga.