Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Pierre-Eugène Montézin na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Pierre-Eugène Montézin: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Pierre-Eugène Montézin v bazi podatkov WikiOO.org delo Village under the Rain: 100 obiskov, kar predstavlja 10% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Hay mowing in The road. Vpisov o umetniku Pierre-Eugène Montézin je bilo ogledano 1.200 dekl: 300 na profilu umetnika in 900 na zapisih posameznih del. Število konsultacij se je zmanjšalo za 100% od Sep 2026 do Okt 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 900 obiskov. Bralci si ogogljujejo Močna barvna enotnost (Barvna harmonija)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 70% obiskov v primerjavi s 48% del.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Pierre-Eugène Montézin
Delo umetnika Pierre-Eugène Montézin, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
Village under the Rain
100 obiskov · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 obiskov · 10,0%
-
3
The road
100 obiskov · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 obiskov · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 obiskov · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 obiskov · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 obiskov · 10,0%
-
8
The gear
100 obiskov · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 obiskov · 10,0%
-
10
The rabbits
100 obiskov · 10,0%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Pierre-Eugène Montézin?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Pierre-Eugène Montézin?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Pierre-Eugène Montézin bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 28,0% | 10,0% |
| Subtilna svetlobnost | 56,0% | 70,0% |
| Svetla ravnovesja | 16,0% | 20,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 12,0% | 10,0% |
| Subtilne barve | 44,0% | 60,0% |
| Uravnomerno mehka | 42,0% | 30,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 61,1% | 80,0% |
| Zemljani toni | 27,8% | 20,0% |
| Temni toni | 5,6% | 0,0% |
| Pastelne barve | 5,6% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 12,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 80,0% | 80,0% |
| Živopisno | 8,0% | 20,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 0,0% |
| Nežen | 36,0% | 40,0% |
| Ravnovesje | 26,0% | 20,0% |
| Izrazit | 30,0% | 40,0% |
| Izjava | 6,0% | 0,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 12,0% | 10,0% |
| Ravnovesna harmonija | 12,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 48,0% | 70,0% |
| Usklajenana paleta barv | 14,0% | 20,0% |
Katera dela umetnika Pierre-Eugène Montézin so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Pierre-Eugène Montézin vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Pierre-Eugène Montézin in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Pierre-Eugène Montézin
Katera dela umetnika Pierre-Eugène Montézin so najbolj priljubljena?
- Village under the Rain, s 100 obiskovami (10% vseh ogledov umetnika Pierre-Eugène Montézin). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Pierre-Eugène Montézin pregledan na WikiOO.org?
- 1.200 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 300 na profilu umetnika in 900 na profilih del.
Kakšne dela umetnika Pierre-Eugène Montézin imajo bralci najraje?
- Močna barvna enotnost (Barvna harmonija): 70% obiskov, v primerjavi s 48% kataloga.