Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Rafael Barradas na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Rafael Barradas: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Rafael Barradas v bazi podatkov WikiOO.org delo Barcelona Street at 1 pm: 300 obiskov, kar predstavlja 6% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Aragon in Hospital. Vpisov o umetniku Rafael Barradas je bilo ogledano 7.300 dekl: 2.000 na profilu umetnika in 5.300 na zapisih posameznih del. Število konsultacij se je zmanjšalo za 33% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 5.200 obiskov. Konsultacija poteka na naprave (89%) in telefoni (11%). Readers consult Izrazita prisotnost barv (Zasičenost barv) more than its share of the catalog suggests: 27% of visits against 14% of the works.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Rafael Barradas
Delo umetnika Rafael Barradas, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 obiskov · 5,5%
-
2
Aragon
300 obiskov · 5,5%
-
3
Hospital
300 obiskov · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 obiskov · 3,6%
-
5
poster
200 obiskov · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 obiskov · 3,6%
-
7
Figure 1
200 obiskov · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 obiskov · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 obiskov · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 obiskov · 3,6%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Rafael Barradas?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 500 |
| Jul 2026 | 1.500 | 3.700 |
| Avg 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Rafael Barradas?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Rafael Barradas bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 8,0% | 10,9% |
| Mehak senčni del | 6,0% | 5,5% |
| Subtilna svetlobnost | 12,0% | 21,8% |
| Svetla ravnovesja | 28,0% | 36,4% |
| Luminosno | 46,0% | 25,4% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 46,0% | 32,7% |
| Subtilne barve | 16,0% | 21,8% |
| Uravnomerno mehka | 20,0% | 16,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 14,0% | 27,3% |
| Živahna barva | 4,0% | 1,8% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 50,0% | 44,9% |
| Zemljani toni | 17,4% | 24,5% |
| Pastelne barve | 21,7% | 12,2% |
| Temni toni | 6,5% | 16,3% |
| Metalni odtenki | 2,2% | 0,0% |
| Monokromatsko | 2,2% | 0,0% |
| Sončni zahod | 0,0% | 2,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 42,0% | 34,5% |
| Uravnotežen | 30,0% | 27,3% |
| Živopisno | 28,0% | 38,2% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 10,9% |
| Nežen | 22,0% | 18,2% |
| Ravnovesje | 6,0% | 7,3% |
| Izrazit | 18,0% | 16,4% |
| Izjava | 38,0% | 47,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 2,0% | 1,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 2,0% | 7,3% |
| Ravnovesna harmonija | 12,0% | 12,7% |
| Močna barvna enotnost | 30,0% | 27,3% |
| Usklajenana paleta barv | 54,0% | 50,9% |
Katera dela umetnika Rafael Barradas so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri napravi se uporabljajo za ogled Rafael Barradas?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 6.500 | 89,0% |
| telefoni | 800 | 11,0% |
V katerih jezikih je Rafael Barradas vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 300 | 75,0% |
| Španščina | 100 | 25,0% |
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Rafael Barradas in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 100 |
| čet 1 Okt | 100 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Rafael Barradas
Katera dela umetnika Rafael Barradas so najbolj priljubljena?
- Barcelona Street at 1 pm, s 300 obiskovami (6% vseh ogledov umetnika Rafael Barradas). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Rafael Barradas pregledan na WikiOO.org?
- 7.300 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 2.000 na profilu umetnika in 5.300 na profilih del.
Na katerih napravah se gleda Rafael Barradas?
- Rafael Barradas je zasluhan na naprave (89%) in telefoni (11%); naprave predstavlja 89% vseh ogledov.
Kakšne dela umetnika Rafael Barradas imajo bralci najraje?
- Izrazita prisotnost barv (Zasičenost barv): 27% obiskov, v primerjavi s 14% kataloga.