Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Renfe Operadora na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Renfe Operadora: kratek pregled statistike
Make the most of the train je delo umetnika Renfe Operadora, ki je bilo najpogostejše ogledano: 100 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 33% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Information on ballast replacement or increase on Renfe lines in Graphic of the organisation of the traction service. Skupno število ogledov: 500 (300 ogledov strani umetnika, 200 ogledov del). Vrh: Jul 2026 (200 obiskov). Ugotovljena preferenca: Pastelne barve (Barvna paleta), 100% obiskov za 57% kataloga.
Top 3 del umetnika Renfe Operadora po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Renfe Operadora, ki je bil največ gledan.
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Renfe Operadora?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 200 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Koliko se mesečno prebere del Renfe Operadora?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Renfe Operadora si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 14,3% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 28,6% | 33,3% |
| Luminosno | 57,1% | 66,7% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 28,6% | 33,3% |
| Subtilne barve | 28,6% | 0,0% |
| Uravnomerno mehka | 0,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 14,3% | 33,3% |
| Živahna barva | 28,6% | 33,3% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Pastelne barve | 57,1% | 100,0% |
| Nevtralne barve | 28,6% | 0,0% |
| Temni toni | 14,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 57,1% | 33,3% |
| Živopisno | 42,9% | 66,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 71,4% | 66,7% |
| Nežen | 14,3% | 0,0% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 14,3% | 33,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,3% | 33,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 28,6% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 14,3% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 14,3% | 0,0% |
| Usklajenana paleta barv | 28,6% | 66,7% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Renfe Operadora razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of the Spanish National… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Make the most of the train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Graphic of the organisation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Graphic of the organisation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Information on ballast repl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Map of Spanish railways pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Map of Spanish railways (Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podbmod čitljivosti Renfe Operadora glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 100,0% |
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Renfe Operadora, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 100 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 300 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 300 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 400 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 200 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 500 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 0 |
Renfe Operadora: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Renfe Operadora?
- Make the most of the train: 100 obiskov, 33% poizvedb. Seznam sega do 3. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Renfe Operadora?
- 500 obiskov v dvanasteh mesecih (300 obiskov strani umetnika, 200 obiskov del)
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Renfe Operadora?
- Da, Pastelne barve (Barvna paleta): 100% obiskov za 57% kataloga.