Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Romain Cazes na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Romain Cazes: rezultati konsultacij
Delo umetnika Romain Cazes je najpogostejše ogledano pri delu Medora, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 200 ogledov, kar predstavlja 25% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Saint de profil portant une épée in LE COURONNEMENT DE LA VIERGE, REINE DES CIEUX. Profil umetnika je bil odprt 700েরkrat, zapisi del je 800krat, skupaj 1.500krat. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 1.500. Bralci izberejo Ravnovesje (Kontrast) v 25% obiskov, kjer ta predstavlja 12% kataloga.
Romain Cazes: 6 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Romain Cazes in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
Kdaj je bil ogled zapisa o Romain Cazes?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 800 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Romain Cazes?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Romain Cazes si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 7,7% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 57,7% | 62,5% |
| Subtilna svetlobnost | 30,8% | 37,5% |
| Svetla ravnovesja | 3,9% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 0,0% | 0,0% |
| Subtilne barve | 57,7% | 62,5% |
| Uravnomerno mehka | 42,3% | 37,5% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 15,4% | 12,5% |
| Uravnotežen | 76,9% | 87,5% |
| Živopisno | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 3,9% | 0,0% |
| Nežen | 38,5% | 37,5% |
| Ravnovesje | 11,5% | 25,0% |
| Izrazit | 26,9% | 25,0% |
| Izjava | 19,2% | 12,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 7,7% | 12,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 3,9% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 26,9% | 37,5% |
| Močna barvna enotnost | 53,8% | 50,0% |
| Usklajenana paleta barv | 7,7% | 0,0% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Romain Cazes, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Coronation of the Virgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Church of Sa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sept Saints et saintes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Quatre Saisons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David jouant de la harpe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Présentation au temple,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Romain Cazes vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko konsultacij na dan za Romain Cazes in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 100 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 200 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 200 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika Romain Cazes
Katero delo umetnika Romain Cazes je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Medora z 200 obiskov, 25% poizvedb. Nad njim je rangiranih 6 del.
Koliko je bralcev umetnika Romain Cazes na platformi WikiOO.org?
- 1.500 obiskov v dvanajstih mesecih: 700 na profil umetnika, 800 na dela.
Katera dela umetnika Romain Cazes ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Ravnovesje (Kontrast), predstavlja 25% obiskov za 12% kataloga.