Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Salomon Van Ruysdael na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Salomon Van Ruysdael: kratek pregled statistike
After the Rain je delo umetnika Salomon Van Ruysdael, ki je bilo najpogostejše ogledano: 1.000 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 36% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool in Still-Life with a Turkey. Skupno število ogledov: 3.600 (1.200 ogledov strani umetnika, 2.400 ogledov del). Vrh: Jul 2026 (2.500 obiskov). Distribucija naprav: naprave (81%) in telefoni (19%). Ugotovljena preferenca: Mehak senčni del (Luminenca), 64% obiskov za 26% kataloga.
Top 10 del umetnika Salomon Van Ruysdael po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Salomon Van Ruysdael, ki je bil največ gledan.
-
1
After the Rain, 1631
1.000 obiskov · 35,7%
-
2
A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool, 1659
200 obiskov · 7,1%
-
3
Still-Life with a Turkey, 1661
200 obiskov · 7,1%
-
4
A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape
200 obiskov · 7,1%
-
5
A River Landscape with Fishermen
200 obiskov · 7,1%
-
6
River scene with ferry boat, 1650
100 obiskov · 3,6%
-
7
Seascape with Sailing Boat on the Left
100 obiskov · 3,6%
-
8
River View with a Ferry and a Bastion, 1664
100 obiskov · 3,6%
-
9
Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645, 1645
100 obiskov · 3,6%
-
10
A Country Road, 1648
100 obiskov · 3,6%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Salomon Van Ruysdael?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.500 |
| Avg 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Koliko se mesečno prebere del Salomon Van Ruysdael?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Salomon Van Ruysdael si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Spokojanost | 57,1% | 72,2% |
| Spokojno | 28,6% | 11,1% |
| Nostalgično | 14,3% | 5,6% |
| Reflektivno | 0,0% | 11,1% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 2,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 26,0% | 64,3% |
| Subtilna svetlobnost | 46,0% | 25,0% |
| Svetla ravnovesja | 22,0% | 10,7% |
| Luminosno | 4,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 56,0% | 35,7% |
| Subtilne barve | 36,0% | 57,1% |
| Uravnomerno mehka | 8,0% | 7,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 62,0% | 67,9% |
| Uravnotežen | 36,0% | 32,1% |
| Živopisno | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 3,6% |
| Nežen | 12,0% | 0,0% |
| Ravnovesje | 4,0% | 0,0% |
| Izrazit | 24,0% | 25,0% |
| Izjava | 56,0% | 71,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 10,0% | 17,9% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 10,0% | 3,6% |
| Ravnovesna harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 36,0% | 64,3% |
| Usklajenana paleta barv | 36,0% | 14,3% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Salomon Van Ruysdael razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with a Turkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drawing the Eel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River View with a Ferry and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River scene with ferry boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape at Arnheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ferryboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ali se Salomon Van Ruysdael gleda na telefonih ali na računalnikih?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži osnovne podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.900 | 80,6% |
| telefoni | 700 | 19,4% |
Kakav je podbmod čitljivosti Salomon Van Ruysdael glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Salomon Van Ruysdael, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 27 Sep | 200 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 200 |
| čet 8 Okt | 200 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 300 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
Salomon Van Ruysdael: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Salomon Van Ruysdael?
- After the Rain: 1.000 obiskov, 36% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Salomon Van Ruysdael?
- 3.600 obiskov v dvanasteh mesecih (1.200 obiskov strani umetnika, 2.400 obiskov del)
Ali se je Salomon Van Ruysdael bolj pogosteje posvetoval prek telefona ali računalnika?
- Konsultacije so razdeljene na naprave (81%) in telefoni (19%); voduje naprave z deležem 81%.
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Salomon Van Ruysdael?
- Da, Mehak senčni del (Luminenca): 64% obiskov za 26% kataloga.