Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Samuel Bough na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Samuel Bough: kratek pregled statistike
Children In The Stream - je delo umetnika Samuel Bough, ki je bilo najpogostejše ogledano: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 14% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Pittenweem, Fife in Snowballing Outside Edinburgh University. Skupno število ogledov: 3.300 (1.900 ogledov strani umetnika, 1.400 ogledov del). Povečanje za 25% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Jul 2026 (2.300 obiskov). Distribucija naprav: naprave (82%) in telefoni (18%). Ugotovljena preferenca: Subtilna svetlobnost (Luminenca), 50% obiskov za 38% kataloga.
Top 10 del umetnika Samuel Bough po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Samuel Bough, ki je bil največ gledan.
-
1
Children In The Stream -
200 obiskov · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 obiskov · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 obiskov · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 obiskov · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 obiskov · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 obiskov · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 obiskov · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 obiskov · 7,1%
-
9
The mail coach
100 obiskov · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 obiskov · 7,1%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Samuel Bough?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Avg 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Koliko se mesečno prebere del Samuel Bough?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Samuel Bough si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 12,0% | 14,3% |
| Mehak senčni del | 22,0% | 14,3% |
| Subtilna svetlobnost | 38,0% | 50,0% |
| Svetla ravnovesja | 26,0% | 21,4% |
| Luminosno | 2,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 26,0% | 28,6% |
| Subtilne barve | 50,0% | 42,9% |
| Uravnomerno mehka | 16,0% | 21,4% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,0% | 7,1% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 48,6% | 50,0% |
| Nevtralne barve | 48,6% | 40,0% |
| Temni toni | 2,9% | 10,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 32,0% | 35,7% |
| Uravnotežen | 58,0% | 57,1% |
| Živopisno | 10,0% | 7,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 4,0% | 0,0% |
| Nežen | 18,0% | 28,6% |
| Ravnovesje | 8,0% | 14,3% |
| Izrazit | 24,0% | 7,1% |
| Izjava | 46,0% | 50,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 8,0% | 14,3% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 7,1% |
| Ravnovesna harmonija | 10,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 42,0% | 42,9% |
| Usklajenana paleta barv | 32,0% | 35,7% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Samuel Bough razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ali se Samuel Bough gleda na telefonih ali na računalnikih?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži osnovne podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.700 | 81,8% |
| telefoni | 600 | 18,2% |
Kakav je podbmod čitljivosti Samuel Bough glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 400 | 66,7% |
| Francoščina | 200 | 33,3% |
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Samuel Bough, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 100 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
Samuel Bough: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Samuel Bough?
- Children In The Stream -: 200 obiskov, 14% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Samuel Bough?
- 3.300 obiskov v dvanasteh mesecih (1.900 obiskov strani umetnika, 1.400 obiskov del)
Ali se je Samuel Bough bolj pogosteje posvetoval prek telefona ali računalnika?
- Konsultacije so razdeljene na naprave (82%) in telefoni (18%); voduje naprave z deležem 82%.
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Samuel Bough?
- Da, Subtilna svetlobnost (Luminenca): 50% obiskov za 38% kataloga.