Su Xin Ping Kdo pregleduje zapise in katera dela

1954

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Su Xin Ping na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Su Xin Ping: rezultati konsultacij

Delo umetnika Su Xin Ping je najpogostejše ogledano pri delu Tosting No.32, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 100 ogledov, kar predstavlja 17% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Landscape No.5 in Tosting No.23. Profil umetnika je bil odprt 600েরkrat, zapisi del je 300krat, skupaj 900krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je znižalo za 100%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 800. Bralci izberejo Izjava (Kontrast) v 83% obiskov, kjer ta predstavlja 53% kataloga.

Su Xin Ping: 6 najpogostejše ogledanih del

Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Su Xin Ping in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 obiskov · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 obiskov · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 obiskov · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 obiskov · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 obiskov · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 obiskov · 16,7%

Kdaj je bil ogled zapisa o Su Xin Ping?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026600200
Avg 20260100
Sep 202600

Kdaj se gledajo dela umetnika Su Xin Ping?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Su Xin Ping, mesec po mesecu?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

V katerih jezikih je Su Xin Ping vključen?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Podatki v tabeli
JezikObiskovDeli
Danščina100100,0%

Koliko konsultacij na dan za Su Xin Ping in v naslednjih treh tednih?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt100
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt100
sre 21 Okt0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)100
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)100
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)100
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)100
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)100
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0
tor 10 Nov (napovedano)100
sre 11 Nov (napovedano)0

O bralcih umetnika Su Xin Ping

Katero delo umetnika Su Xin Ping je najpogosteje ogledano?

Na prvem mestu je Tosting No.32 z 100 obiskov, 17% poizvedb. Nad njim je rangiranih 6 del.

Koliko je bralcev umetnika Su Xin Ping na platformi WikiOO.org?

900 obiskov v dvanajstih mesecih: 600 na profil umetnika, 300 na dela.

Katera dela umetnika Su Xin Ping ustrezajo izbiri bralcev?

Delo, opisana kot Izjava (Kontrast), predstavlja 83% obiskov za 53% kataloga.