Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Walter Kershaw na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Walter Kershaw: rezultati konsultacij
Delo umetnika Walter Kershaw je najpogostejše ogledano pri delu Trafford Park Mural, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 900 ogledov, kar predstavlja 47% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Ready Steady Go in Nude in a Polythene Interior. Profil umetnika je bil odprt 2.300েরkrat, zapisi del je 700krat, skupaj 3.000krat. Sep 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 2.500. Bralci pregledujejo zapise na telefoni (43%), naprave (37%) in tableti (20%). Bralci izberejo Uravnomerno mehka (Zasičenost barv) v 63% obiskov, kjer ta predstavlja 33% kataloga.
Walter Kershaw: 6 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Walter Kershaw in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
Kdaj je bil ogled zapisa o Walter Kershaw?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 500 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 2.300 | 200 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Walter Kershaw?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Walter Kershaw si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 16,7% | 10,5% |
| Mehak senčni del | 16,7% | 15,8% |
| Subtilna svetlobnost | 33,3% | 21,1% |
| Svetla ravnovesja | 33,3% | 52,6% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 16,7% | 5,3% |
| Subtilne barve | 50,0% | 31,6% |
| Uravnomerno mehka | 33,3% | 63,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 16,7% | 5,3% |
| Uravnotežen | 83,3% | 94,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 33,3% | 57,9% |
| Ravnovesje | 16,7% | 15,8% |
| Izrazit | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 50,0% | 26,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 100,0% | 100,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 0,0% | 0,0% |
| Usklajenana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Walter Kershaw, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Windmills ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ready Steady Go | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Highway Chile, M62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude in a Polythene Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scrum Half and Prop Forward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Trafford Park Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
Kakav je podatek o številu ogledov Walter Kershaw po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| telefoni | 1.300 | 43,3% |
| naprave | 1.100 | 36,7% |
| tableti | 600 | 20,0% |
V katerih jezikih je Walter Kershaw vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 600 | 100,0% |
Koliko konsultacij na dan za Walter Kershaw in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 200 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 100 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika Walter Kershaw
Katero delo umetnika Walter Kershaw je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Trafford Park Mural z 900 obiskov, 47% poizvedb. Nad njim je rangiranih 6 del.
Koliko je bralcev umetnika Walter Kershaw na platformi WikiOO.org?
- 3.000 obiskov v dvanajstih mesecih: 2.300 na profil umetnika, 700 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika Walter Kershaw?
- Uporabljajo telefoni (43%), naprave (37%) in tableti (20%); telefoni predstavlja 43% pregledov.
Katera dela umetnika Walter Kershaw ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Uravnomerno mehka (Zasičenost barv), predstavlja 63% obiskov za 33% kataloga.