Adrijen Brouver Statistika čitanosti i konsultacija

1605 – 1638

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Adrijen Brouver na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Adrijen Brouver: pregled čitanosti

Tokom poslednjih dvanaest meseci, najtraženije delo umetnika Adrijen Brouver u bazi podataka WikiOO.org bilo je Feeling: 500 poseta, što čini 11% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede The Smokers i In the Tavern. Unosovi o Adrijen Brouver su pregledani 5.200 puta: 1.000 na profilu umetnika i 4.200 na zapisima pojedinačnih dela. Broj konsultacija je povećan za 83% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Mesec sa najvećim brojem pregleda bio je Јул. 2026, sa 3.500 poseta. Konsultacije se obavljaju putem računari (90%) i telefoni (10%). Čitaoci posećuju Uravnoteženo (Intenzitet boje) češće nego što bi se moglo očekivati na osnovu udela u katalogu: 49% poseta u odnosu na 20% dela.

10 najtraženijih dela umetnika Adrijen Brouver

Radovi umetnika Adrijen Brouver rangirani prema broju pregleda na WikiOO.org tokom poslednjih dvanaest meseci, od najgledanijih ka najmanje gledanim.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 poseta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 poseta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 poseta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 poseta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 poseta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 poseta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 poseta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 poseta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 poseta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 poseta · 2,1%

Koliko puta se mesečno pregleda zapis za Adrijen Brouver?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Tabela podataka
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 202600
Јул. 20268002.700
Ауг. 20260600
Сеп. 2026200900

Koliko često se pregledaju dela umetnika Adrijen Brouver?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koja dela Adrijen Brouver se najčešće pregledaju, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Tabela podataka
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Koji uređaji se koriste za pregledivanje Adrijen Brouver?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Tabela podataka
UređajPosetePodeli
računari4.70090,4%
telefoni5009,6%

Na kojim jezicima se konsultuje Adrijen Brouver?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Tabela podataka
JezikPosetePodeli
чешки10033,3%
немачки10033,3%
енглески10033,3%

Koliko se konsultacija Adrijen Brouver odvija dnevno i šta se očekuje?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Tabela podataka
DanPosete
уто. 29 Сеп.0
сре. 30 Сеп.100
чет. 1 Окт.0
пет. 2 Окт.0
суб. 3 Окт.100
нед. 4 Окт.0
пон. 5 Окт.0
уто. 6 Окт.0
сре. 7 Окт.0
чет. 8 Окт.0
пет. 9 Окт.0
суб. 10 Окт.100
нед. 11 Окт.0
пон. 12 Окт.100
уто. 13 Окт.100
сре. 14 Окт.200
чет. 15 Окт.0
пет. 16 Окт.100
суб. 17 Окт.100
нед. 18 Окт.0
пон. 19 Окт.0
уто. 20 Окт. (prognoza)100
сре. 21 Окт. (prognoza)200
чет. 22 Окт. (prognoza)0
пет. 23 Окт. (prognoza)100
суб. 24 Окт. (prognoza)200
нед. 25 Окт. (prognoza)0
пон. 26 Окт. (prognoza)100
уто. 27 Окт. (prognoza)100
сре. 28 Окт. (prognoza)200
чет. 29 Окт. (prognoza)0
пет. 30 Окт. (prognoza)100
суб. 31 Окт. (prognoza)200
нед. 1 Нов. (prognoza)0
пон. 2 Нов. (prognoza)100
уто. 3 Нов. (prognoza)100
сре. 4 Нов. (prognoza)300
чет. 5 Нов. (prognoza)0
пет. 6 Нов. (prognoza)100
суб. 7 Нов. (prognoza)300
нед. 8 Нов. (prognoza)0
пон. 9 Нов. (prognoza)100

Pitanja o čitalaocima umetnika Adrijen Brouver

Koji radovi umetnika Adrijen Brouver se najčešće pregledaju?

Feeling, sa 500 poseta (11% svih pregleda umetnika Adrijen Brouver). Lista iznad sadrži 10 dela.

Koliko puta je Adrijen Brouver pretraživana na WikiOO.org?

5.200 puta u poslednjih dvanaest meseci: 1.000 na stranici umetnika i 4.200 na stranicama dela.

Na kojim uređajima se pretražuje Adrijen Brouver?

Adrijen Brouver je pretraživ na računari (90%) i telefoni (10%); računari čine 90% pretraga.

Koje vrste dela Adrijen Brouver čitaoci preferiraju?

Uravnoteženo (Intenzitet boje): 49% poseta, u odnosu na 20% kataloga.