Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Benjamin Barker Ii na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Benjamin Barker Ii: pregled čitanosti
Tokom poslednjih dvanaest meseci, najtraženije delo umetnika Benjamin Barker Ii u bazi podataka WikiOO.org bilo je Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 poseta, što čini 14% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede The Eagle Tower, Carnarvon Castle i View of Weston Church and Lansdown. Unosovi o Benjamin Barker Ii su pregledani 3.200 puta: 400 na profilu umetnika i 2.800 na zapisima pojedinačnih dela. Broj konsultacija je opao za 100% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Mesec sa najvećim brojem pregleda bio je Јул. 2026, sa 3.000 poseta. Konsultacije se obavljaju putem računari (100%). Čitaoci posećuju Umereno nežna i uravnotežena (Zasićenost boja) češće nego što bi se moglo očekivati na osnovu udela u katalogu: 46% poseta u odnosu na 30% dela.
10 najtraženijih dela umetnika Benjamin Barker Ii
Radovi umetnika Benjamin Barker Ii rangirani prema broju pregleda na WikiOO.org tokom poslednjih dvanaest meseci, od najgledanijih ka najmanje gledanim.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 poseta · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 poseta · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 poseta · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 poseta · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 poseta · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 poseta · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 poseta · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 poseta · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 poseta · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 poseta · 3,6%
Koliko puta se mesečno pregleda zapis za Benjamin Barker Ii?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 2.600 |
| Ауг. 2026 | 0 | 200 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledaju dela umetnika Benjamin Barker Ii?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koja vrsta dela Benjamin Barker Ii čitaoci pregledaju?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 20,0% | 17,9% |
| Blaga senka | 40,0% | 46,4% |
| Blaga luminancija | 36,0% | 32,1% |
| Svetla ravnoteža | 4,0% | 3,6% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 40,0% | 32,1% |
| Suptilne boje | 30,0% | 21,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 30,0% | 46,4% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 52,0% | 46,4% |
| Uravnoteženo | 42,0% | 46,4% |
| Živopisno | 6,0% | 7,1% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 3,6% |
| Blag | 10,0% | 10,7% |
| Uravnotežen | 6,0% | 7,1% |
| Upečatljiv | 12,0% | 7,1% |
| Izjava | 66,0% | 71,4% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 6,0% | 21,4% |
| Blago izmešana paleta | 12,0% | 14,3% |
| Uravnotežena harmonija | 16,0% | 7,1% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 50,0% | 39,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 16,0% | 17,9% |
Koja dela Benjamin Barker Ii se najčešće pregledaju, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded River Landscape wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chippenham Mill, Wiltshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji uređaji se koriste za pregledivanje Benjamin Barker Ii?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 3.200 | 100,0% |
Na kojim jezicima se konsultuje Benjamin Barker Ii?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se konsultacija Benjamin Barker Ii odvija dnevno i šta se očekuje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 100 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 100 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 200 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 200 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitalaocima umetnika Benjamin Barker Ii
Koji radovi umetnika Benjamin Barker Ii se najčešće pregledaju?
- Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, sa 400 poseta (14% svih pregleda umetnika Benjamin Barker Ii). Lista iznad sadrži 10 dela.
Koliko puta je Benjamin Barker Ii pretraživana na WikiOO.org?
- 3.200 puta u poslednjih dvanaest meseci: 400 na stranici umetnika i 2.800 na stranicama dela.
Na kojim uređajima se pretražuje Benjamin Barker Ii?
- Benjamin Barker Ii je pretraživ na računari (100%); računari čine 100% pretraga.
Koje vrste dela Benjamin Barker Ii čitaoci preferiraju?
- Umereno nežna i uravnotežena (Zasićenost boja): 46% poseta, u odnosu na 30% kataloga.