Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Šarl Angran na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Šarl Angran: šta pokazuju konsultacije
Rad koji je najčešće gledan je The Harvesters od umetnika Šarl Angran, sa 300 pregleda u poslednjih dvanaest meseci, što čini 21% svih pregleda. Na sledećem mestu u rangiranju su The Guardian Of Turkeys i Portrait Of The Artist's Mother Sewing. Profil umetnika je otvoren 400 puta, a zapisi o delima 1.300 puta, što ukupno iznosi 1.700 pregleda. Između Сеп. 2026 i Окт. 2026 broj konsultacija je opao za 100%. Јул. 2026 je mesec sa najviše pregleda: 1.400. Čitaoci biraju Tamni tonovi (Paleta boja) u 30% poseta, dok to predstavlja 8% kataloga.
Šarl Angran: 9 najpregledanijih dela
Svaki unos prikazuje delo umetnika Šarl Angran i njegov rang prema broju konsultacija na WikiOO.org u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
The Harvesters
300 poseta · 21,4%
-
2
The Guardian Of Turkeys
200 poseta · 14,3%
-
3
Portrait Of The Artist's Mother Sewing
200 poseta · 14,3%
-
4
Le Bucheron
200 poseta · 14,3%
-
5
Mother And Child
100 poseta · 7,1%
-
6
Le Pont de Pierre, Rouen
100 poseta · 7,1%
-
7
Le Pont De Pierre In Rouen
100 poseta · 7,1%
-
8
My Mother,
100 poseta · 7,1%
-
9
Wheat
100 poseta · 7,1%
Kada je zabeležen pregled za Šarl Angran?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 1.000 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 300 |
| Окт. 2026 | 0 | 0 |
Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Šarl Angran?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta čitaoci biraju među delima umetnika Šarl Angran?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 23,8% | 28,6% |
| Blaga senka | 9,5% | 14,3% |
| Blaga luminancija | 28,6% | 35,7% |
| Svetla ravnoteža | 33,3% | 14,3% |
| Svetlostan | 4,8% | 7,1% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 38,1% | 42,9% |
| Suptilne boje | 28,6% | 21,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 4,8% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 23,8% | 35,7% |
| Živopisna boja | 4,8% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 30,8% | 30,0% |
| Pastelne boje | 30,8% | 20,0% |
| Neutralne boje | 23,1% | 20,0% |
| Tamni tonovi | 7,7% | 30,0% |
| Monohromatski | 7,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 38,1% | 42,9% |
| Uravnoteženo | 28,6% | 14,3% |
| Živopisno | 33,3% | 42,9% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 23,8% | 28,6% |
| Blag | 33,3% | 21,4% |
| Uravnotežen | 28,6% | 35,7% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 14,3% | 14,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 14,3% | 0,0% |
| Blago izmešana paleta | 28,6% | 50,0% |
| Uravnotežena harmonija | 9,5% | 14,3% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 28,6% | 14,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 19,1% | 21,4% |
Koji su najtraženiji radovi umetnika Šarl Angran, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| My Mother, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Wheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Pont De Pierre In Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Pont de Pierre, Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Couple In The Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seine, Morning (Saint-O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House under Olive Trees / H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seamstresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se konsultuje Šarl Angran?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konsultacija dnevno za Šarl Angran i tokom naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 27 Нов. (prognoza) | 0 |
O publici umetnika Šarl Angran
Koje delo umetnika Šarl Angran se najčešće pregleda?
- Prvo je The Harvesters sa 300 poseta i 21% pregleda. Iznad je rangirano 9 dela.
Kolika je čitalačka publika umetnika Šarl Angran na WikiOO.org?
- 1.700 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 400 poseta profilu umetnika, 1.300 poseta delima.
Koji radovi umetnika Šarl Angran odgovaraju izboru čitalaca?
- Radovi opisani kao Tamni tonovi (Paleta boja) dobijaju 30% poseta za 8% kataloga.