Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Čarls Spencelaj na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Čarls Spencelaj: šta pokazuju konsultacije
Rad koji je najčešće gledan je Smile od umetnika Čarls Spencelaj, sa 600 pregleda u poslednjih dvanaest meseci, što čini 17% svih pregleda. Na sledećem mestu u rangiranju su The Laughing Parson i If They Were Real. Profil umetnika je otvoren 1.200 puta, a zapisi o delima 3.300 puta, što ukupno iznosi 4.500 pregleda. Između Ауг. 2026 i Сеп. 2026 broj konsultacija je porastao za 300%. Јул. 2026 je mesec sa najviše pregleda: 4.000. Čitaoci pregledaju zapise na računari (67%), tableti (29%) i telefoni (4%). Čitaoci biraju Blaga senka (Luminansa) u 42% poseta, dok to predstavlja 22% kataloga.
Čarls Spencelaj: 10 najpregledanijih dela
Svaki unos prikazuje delo umetnika Čarls Spencelaj i njegov rang prema broju konsultacija na WikiOO.org u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Smile
600 poseta · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 poseta · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 poseta · 8,3%
-
4
His Favourite
200 poseta · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 poseta · 5,6%
-
6
Why War
200 poseta · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 poseta · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 poseta · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 poseta · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 poseta · 2,8%
Kada je zabeležen pregled za Čarls Spencelaj?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 1.100 | 2.900 |
| Ауг. 2026 | 100 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 400 |
Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Čarls Spencelaj?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta čitaoci biraju među delima umetnika Čarls Spencelaj?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 64,0% | 47,2% |
| Blaga senka | 22,0% | 41,7% |
| Blaga luminancija | 10,0% | 5,6% |
| Svetla ravnoteža | 4,0% | 5,6% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 24,0% | 19,4% |
| Suptilne boje | 40,0% | 50,0% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 22,0% | 11,1% |
| Jasna prisutnost boja | 14,0% | 19,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 71,4% | 62,5% |
| Tamni tonovi | 16,7% | 28,1% |
| Neutralne boje | 9,5% | 9,4% |
| Monohromatski | 2,4% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 50,0% | 44,4% |
| Uravnoteženo | 42,0% | 38,9% |
| Živopisno | 8,0% | 16,7% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 8,3% |
| Blag | 30,0% | 27,8% |
| Uravnotežen | 12,0% | 16,7% |
| Upečatljiv | 16,0% | 30,6% |
| Izjava | 24,0% | 16,7% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 12,0% | 2,8% |
| Blago izmešana paleta | 12,0% | 16,7% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 16,7% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 52,0% | 58,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 14,0% | 5,6% |
Koji su najtraženiji radovi umetnika Čarls Spencelaj, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je distribucija pregleda Čarls Spencelaj prema uređaju?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 3.000 | 66,7% |
| tableti | 1.300 | 28,9% |
| telefoni | 200 | 4,4% |
Na kojim jezicima se konsultuje Čarls Spencelaj?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konsultacija dnevno za Čarls Spencelaj i tokom naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| уто. 22 Сеп. | 0 |
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 100 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 100 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 100 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 100 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 100 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 100 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 100 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
O publici umetnika Čarls Spencelaj
Koje delo umetnika Čarls Spencelaj se najčešće pregleda?
- Prvo je Smile sa 600 poseta i 17% pregleda. Iznad je rangirano 10 dela.
Kolika je čitalačka publika umetnika Čarls Spencelaj na WikiOO.org?
- 4.500 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 1.200 poseta profilu umetnika, 3.300 poseta delima.
Koje uređaje koriste čitaoci umetnika Čarls Spencelaj?
- Koriste računari (67%), tableti (29%) i telefoni (4%); računari predstavlja 67% pregleda.
Koji radovi umetnika Čarls Spencelaj odgovaraju izboru čitalaca?
- Radovi opisani kao Blaga senka (Luminansa) dobijaju 42% poseta za 22% kataloga.