Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Ернест Лосон na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Ернест Лосон: statistika u kratkim crtama
Realization je najtraženije delo umetnika Ернест Лосон: 400 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što iznosi 5% ukupnog broja. Takođe često pretraživano: River Scene in Winter i High Bridge at Night, New York City. Ukupan broj pregleda: 9.000 (1.100 pregleda profila umetnika, 7.900 pregleda dela). Vrhunac: Јул. 2026 (7.200 poseta). Raspoređena upotreba uređaja: računari (98%) i telefoni (2%). Primećeni preferensi: Blaga luminancija (Luminansa), 44% poseta za 30% kataloga.
Top 10 dela umetnika Ернест Лосон prema broju konsultacija
Rangiranje se zasniva na broju pregleda dela WikiOO.org tokom dvanaest meseci, a ne na ocenama iz kataloga. Prvo mesto zauzima najčešće pregledano delo umetnika Ернест Лосон.
-
1
Realization
400 poseta · 5,0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 poseta · 3,8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 poseta · 3,8%
-
4
The Bridge
300 poseta · 3,8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 poseta · 3,8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 poseta · 2,5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 poseta · 2,5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 poseta · 2,5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 poseta · 2,5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 poseta · 2,5%
Koliki je mesečni broj čitalaca za zapis Ернест Лосон?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 400 |
| Јул. 2026 | 500 | 6.700 |
| Ауг. 2026 | 100 | 600 |
| Сеп. 2026 | 500 | 200 |
Koliki je mesečni broj čitalaca dela umetnika Ернест Лосон?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koje kategorije dela Ернест Лосон biraju čitaoci?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 4,0% | 2,5% |
| Blaga senka | 18,0% | 11,2% |
| Blaga luminancija | 30,0% | 43,8% |
| Svetla ravnoteža | 44,0% | 40,0% |
| Svetlostan | 4,0% | 2,5% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 34,0% | 35,0% |
| Suptilne boje | 38,0% | 37,5% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 20,0% | 15,0% |
| Jasna prisutnost boja | 8,0% | 12,5% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 61,1% | 60,0% |
| Zemljasti tonovi | 27,8% | 27,3% |
| Tamni tonovi | 2,8% | 9,1% |
| Priroda | 5,6% | 1,8% |
| Monohromatski | 2,8% | 0,0% |
| Pastelne boje | 0,0% | 1,8% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 16,0% | 22,5% |
| Uravnoteženo | 66,0% | 58,8% |
| Živopisno | 18,0% | 18,8% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 6,2% |
| Blag | 28,0% | 18,8% |
| Uravnotežen | 12,0% | 11,2% |
| Upečatljiv | 30,0% | 38,8% |
| Izjava | 18,0% | 25,0% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 16,0% | 20,0% |
| Blago izmešana paleta | 12,0% | 15,0% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 18,8% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 54,0% | 31,2% |
| Ujedinjena paleta boja | 10,0% | 15,0% |
Kako su najčitanija dela umetnika Ернест Лосон raspoređena tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Da li se Ернест Лосон gleda na telefonima ili na kompjuterima?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži osnovne podatke
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 8.800 | 97,8% |
| telefoni | 200 | 2,2% |
Kakva je distribucija čitalaca za Ернест Лосон prema jeziku?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| шпански | 300 | 100,0% |
Koliki je dnevni broj čitalaca za Ернест Лосон, uključujući i prognozu?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Posete |
|---|---|
| суб. 26 Сеп. | 300 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 300 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 100 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 200 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 200 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 200 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 200 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 200 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 200 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 100 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
Ернест Лосон: često postavljana pitanja
Koje je najčitanije delo umetnika Ернест Лосон?
- Realization: 400 poseta, 5% upita. Lista seže do 10. mesta.
Kolika je čitalačka publika za Ернест Лосон?
- 9.000 poseta u poslednjih dvanaest meseci (1.100 poseta stranici umetnika, 7.900 poseta delima).
Da li se o Ернест Лосон više informišu putem telefona ili računara?
- Konsultacije su podeljene na računari (98%) i telefoni (2%); računari predvodi sa 98%.
Da li čitaoci favorizuju određenu kategoriju dela umetnika Ернест Лосон?
- Da, Blaga luminancija (Luminansa): 44% poseta za 30% kataloga.