Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Ignacio Pinazo Camarlench na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Ignacio Pinazo Camarlench: šta pokazuju konsultacije
Rad koji je najčešće gledan je Allegory of love od umetnika Ignacio Pinazo Camarlench, sa 400 pregleda u poslednjih dvanaest meseci, što čini 8% svih pregleda. Na sledećem mestu u rangiranju su The lineman i Amorcillo woking up. Profil umetnika je otvoren 1.900 puta, a zapisi o delima 4.600 puta, što ukupno iznosi 6.500 pregleda. Između Ауг. 2026 i Сеп. 2026 broj konsultacija je porastao za 25%. Јул. 2026 je mesec sa najviše pregleda: 5.500. Čitaoci pregledaju zapise na računari (94%) i telefoni (6%). Čitaoci biraju Prigušene boje (Zasićenost boja) u 25% poseta, dok to predstavlja 2% kataloga.
Ignacio Pinazo Camarlench: 10 najpregledanijih dela
Svaki unos prikazuje delo umetnika Ignacio Pinazo Camarlench i njegov rang prema broju konsultacija na WikiOO.org u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Allegory of love, 1900
400 poseta · 7,5%
-
2
The lineman
400 poseta · 7,5%
-
3
Amorcillo woking up, 1900
200 poseta · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 poseta · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 poseta · 3,8%
-
6
Carnations
200 poseta · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 poseta · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 poseta · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 poseta · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 poseta · 1,9%
Kada je zabeležen pregled za Ignacio Pinazo Camarlench?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 1.400 | 4.100 |
| Ауг. 2026 | 300 | 100 |
| Сеп. 2026 | 200 | 300 |
Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Ignacio Pinazo Camarlench?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta čitaoci biraju među delima umetnika Ignacio Pinazo Camarlench?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 20,0% | 24,5% |
| Blaga senka | 32,0% | 26,4% |
| Blaga luminancija | 40,0% | 20,8% |
| Svetla ravnoteža | 8,0% | 24,5% |
| Svetlostan | 0,0% | 3,8% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 2,0% | 24,5% |
| Suptilne boje | 40,0% | 9,4% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 30,0% | 47,2% |
| Jasna prisutnost boja | 28,0% | 18,9% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 54,0% | 42,5% |
| Neutralne boje | 16,2% | 36,2% |
| Tamni tonovi | 29,7% | 21,3% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 18,0% | 18,9% |
| Uravnoteženo | 54,0% | 43,4% |
| Živopisno | 28,0% | 37,7% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 13,2% |
| Blag | 16,0% | 17,0% |
| Uravnotežen | 18,0% | 17,0% |
| Upečatljiv | 34,0% | 30,2% |
| Izjava | 32,0% | 22,6% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 6,0% | 3,8% |
| Blago izmešana paleta | 16,0% | 22,6% |
| Uravnotežena harmonija | 12,0% | 26,4% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 46,0% | 37,7% |
| Ujedinjena paleta boja | 20,0% | 9,4% |
Koji su najtraženiji radovi umetnika Ignacio Pinazo Camarlench, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Amorcillo woking up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The daughters of Cid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Head of a boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clavariesas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figura femenina sentada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Carmelo Lacal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kakva je distribucija pregleda Ignacio Pinazo Camarlench prema uređaju?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 6.100 | 93,8% |
| telefoni | 400 | 6,2% |
Na kojim jezicima se konsultuje Ignacio Pinazo Camarlench?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tabeli
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| француски | 100 | 100,0% |
Koliko konsultacija dnevno za Ignacio Pinazo Camarlench i tokom naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| пон. 21 Сеп. | 0 |
| уто. 22 Сеп. | 0 |
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 100 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 100 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 13 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
O publici umetnika Ignacio Pinazo Camarlench
Koje delo umetnika Ignacio Pinazo Camarlench se najčešće pregleda?
- Prvo je Allegory of love sa 400 poseta i 8% pregleda. Iznad je rangirano 10 dela.
Kolika je čitalačka publika umetnika Ignacio Pinazo Camarlench na WikiOO.org?
- 6.500 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 1.900 poseta profilu umetnika, 4.600 poseta delima.
Koje uređaje koriste čitaoci umetnika Ignacio Pinazo Camarlench?
- Koriste računari (94%) i telefoni (6%); računari predstavlja 94% pregleda.
Koji radovi umetnika Ignacio Pinazo Camarlench odgovaraju izboru čitalaca?
- Radovi opisani kao Prigušene boje (Zasićenost boja) dobijaju 25% poseta za 2% kataloga.