Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Joseph Murray Ince na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Joseph Murray Ince: šta pokazuju konsultacije
Rad koji je najčešće gledan je Hay-on-wye And The Brecon Beacons od umetnika Joseph Murray Ince, sa 200 pregleda u poslednjih dvanaest meseci, što čini 22% svih pregleda. Na sledećem mestu u rangiranju su Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine i Kings College Cambridge. Profil umetnika je otvoren 400 puta, a zapisi o delima 800 puta, što ukupno iznosi 1.200 pregleda. Јул. 2026 je mesec sa najviše pregleda: 1.000. Čitaoci biraju Blaga luminancija (Luminansa) u 78% poseta, dok to predstavlja 48% kataloga.
Joseph Murray Ince: 8 najpregledanijih dela
Svaki unos prikazuje delo umetnika Joseph Murray Ince i njegov rang prema broju konsultacija na WikiOO.org u poslednjih dvanaest meseci.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 poseta · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 poseta · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 poseta · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 poseta · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 poseta · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 poseta · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 poseta · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 poseta · 11,1%
Kada je zabeležen pregled za Joseph Murray Ince?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 200 |
| Јул. 2026 | 400 | 600 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Joseph Murray Ince?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta čitaoci biraju među delima umetnika Joseph Murray Ince?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 6,9% | 0,0% |
| Blaga senka | 17,2% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 48,3% | 77,8% |
| Svetla ravnoteža | 24,1% | 22,2% |
| Svetlostan | 3,5% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 20,7% | 22,2% |
| Suptilne boje | 41,4% | 55,6% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 34,5% | 22,2% |
| Jasna prisutnost boja | 3,5% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 51,8% | 77,8% |
| Zemljasti tonovi | 44,4% | 22,2% |
| Tamni tonovi | 3,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 20,7% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 75,9% | 100,0% |
| Živopisno | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 6,9% | 0,0% |
| Blag | 10,3% | 0,0% |
| Uravnotežen | 10,3% | 0,0% |
| Upečatljiv | 24,1% | 22,2% |
| Izjava | 48,3% | 77,8% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 3,5% | 11,1% |
| Blago izmešana paleta | 3,5% | 11,1% |
| Uravnotežena harmonija | 13,8% | 11,1% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 41,4% | 44,4% |
| Ujedinjena paleta boja | 37,9% | 22,2% |
Koji su najtraženiji radovi umetnika Joseph Murray Ince, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se konsultuje Joseph Murray Ince?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko konsultacija dnevno za Joseph Murray Ince i tokom naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
O publici umetnika Joseph Murray Ince
Koje delo umetnika Joseph Murray Ince se najčešće pregleda?
- Prvo je Hay-on-wye And The Brecon Beacons sa 200 poseta i 22% pregleda. Iznad je rangirano 8 dela.
Kolika je čitalačka publika umetnika Joseph Murray Ince na WikiOO.org?
- 1.200 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 400 poseta profilu umetnika, 800 poseta delima.
Koji radovi umetnika Joseph Murray Ince odgovaraju izboru čitalaca?
- Radovi opisani kao Blaga luminancija (Luminansa) dobijaju 78% poseta za 48% kataloga.