Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Mari Lorensin na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Mari Lorensin: pregled čitanosti
Tokom poslednjih dvanaest meseci, najtraženije delo umetnika Mari Lorensin u bazi podataka WikiOO.org bilo je Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913): 1.000 poseta, što čini 12% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede L'éventail (1911) i La Barque (1920). Unosovi o Mari Lorensin su pregledani 10.500 puta: 3.200 na profilu umetnika i 7.300 na zapisima pojedinačnih dela. Broj konsultacija je opao za 7% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Mesec sa najvećim brojem pregleda bio je Јул. 2026, sa 5.200 poseta. Konsultacije se obavljaju putem računari (58%), telefoni (36%) i tableti (6%). Čitaoci posećuju Neutralne boje (Paleta boja) češće nego što bi se moglo očekivati na osnovu udela u katalogu: 88% poseta u odnosu na 74% dela.
10 najtraženijih dela umetnika Mari Lorensin
Radovi umetnika Mari Lorensin rangirani prema broju pregleda na WikiOO.org tokom poslednjih dvanaest meseci, od najgledanijih ka najmanje gledanim.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 poseta · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 poseta · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 poseta · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 poseta · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 poseta · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 poseta · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 poseta · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 poseta · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 poseta · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 poseta · 3,5%
Koliko puta se mesečno pregleda zapis za Mari Lorensin?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 900 | 4.300 |
| Ауг. 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Сеп. 2026 | 1.000 | 1.500 |
Koliko često se pregledaju dela umetnika Mari Lorensin?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koja vrsta dela Mari Lorensin čitaoci pregledaju?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 2,0% | 1,2% |
| Blaga senka | 24,0% | 15,3% |
| Blaga luminancija | 26,0% | 40,0% |
| Svetla ravnoteža | 42,0% | 43,5% |
| Svetlostan | 6,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 66,0% | 67,1% |
| Suptilne boje | 22,0% | 27,1% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 12,0% | 5,9% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 73,5% | 88,0% |
| Zemljasti tonovi | 23,5% | 12,0% |
| Monohromatski | 2,9% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 54,0% | 60,0% |
| Uravnoteženo | 42,0% | 34,1% |
| Živopisno | 4,0% | 5,9% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 11,8% |
| Blag | 30,0% | 24,7% |
| Uravnotežen | 14,0% | 16,5% |
| Upečatljiv | 18,0% | 24,7% |
| Izjava | 22,0% | 22,4% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 32,0% | 43,5% |
| Blago izmešana paleta | 22,0% | 20,0% |
| Uravnotežena harmonija | 6,0% | 9,4% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 24,0% | 20,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 16,0% | 7,1% |
Koja dela Mari Lorensin se najčešće pregledaju, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji uređaji se koriste za pregledivanje Mari Lorensin?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 6.100 | 58,1% |
| telefoni | 3.800 | 36,2% |
| tableti | 600 | 5,7% |
Na kojim jezicima se konsultuje Mari Lorensin?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tabela podataka
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| француски | 800 | 61,5% |
| шпански | 200 | 15,4% |
| дански | 100 | 7,7% |
| корејски | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Koliko se konsultacija Mari Lorensin odvija dnevno i šta se očekuje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| уто. 22 Сеп. | 0 |
| сре. 23 Сеп. | 200 |
| чет. 24 Сеп. | 300 |
| пет. 25 Сеп. | 100 |
| суб. 26 Сеп. | 200 |
| нед. 27 Сеп. | 200 |
| пон. 28 Сеп. | 400 |
| уто. 29 Сеп. | 100 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 1.000 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 300 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 400 |
| чет. 8 Окт. | 200 |
| пет. 9 Окт. | 400 |
| суб. 10 Окт. | 700 |
| нед. 11 Окт. | 100 |
| пон. 12 Окт. | 300 |
| уто. 13 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 300 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 200 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 700 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 400 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 300 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 300 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 300 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 300 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 800 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 500 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 300 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 400 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 100 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 400 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 300 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 900 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 500 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 400 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 400 |
Pitanja o čitalaocima umetnika Mari Lorensin
Koji radovi umetnika Mari Lorensin se najčešće pregledaju?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), sa 1.000 poseta (12% svih pregleda umetnika Mari Lorensin). Lista iznad sadrži 10 dela.
Koliko puta je Mari Lorensin pretraživana na WikiOO.org?
- 10.500 puta u poslednjih dvanaest meseci: 3.200 na stranici umetnika i 7.300 na stranicama dela.
Na kojim uređajima se pretražuje Mari Lorensin?
- Mari Lorensin je pretraživ na računari (58%), telefoni (36%) i tableti (6%); računari čine 58% pretraga.
Koje vrste dela Mari Lorensin čitaoci preferiraju?
- Neutralne boje (Paleta boja): 88% poseta, u odnosu na 74% kataloga.