Nicolas Lancret Ko pregleda arhivu i koja dela

1689 – 1743

Šta predstavlja ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Nicolas Lancret na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.

Statistika je resetovana 1. jula 2026. — podaci pre tog datuma nisu dostupni.

Nicolas Lancret: šta pokazuju konsultacije

Rad koji je najčešće gledan je Spring od umetnika Nicolas Lancret, sa 1.100 pregleda u poslednjih dvanaest meseci, što čini 10% svih pregleda. Na sledećem mestu u rangiranju su Lady and Gentleman with two Girls and a Servant i L'Innocence. Profil umetnika je otvoren 1.700 puta, a zapisi o delima 10.900 puta, što ukupno iznosi 12.600 pregleda. Između Ауг. 2026 i Сеп. 2026 broj konsultacija je porastao za 57%. Јул. 2026 je mesec sa najviše pregleda: 8.600. Čitaoci pregledaju zapise na računari (82%), telefoni (14%) i tableti (4%). Čitaoci biraju Mirno i spokojno (Atmosfera) u 22% poseta, dok to predstavlja 6% kataloga.

Nicolas Lancret: 10 najpregledanijih dela

Svaki unos prikazuje delo umetnika Nicolas Lancret i njegov rang prema broju konsultacija na WikiOO.org u poslednjih dvanaest meseci.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 poseta · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 poseta · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 poseta · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 poseta · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 poseta · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 poseta · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 poseta · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 poseta · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 poseta · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 poseta · 2,7%

Kada je zabeležen pregled za Nicolas Lancret?

Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.

Podaci u tabeli
MesecStranica umetnikaStranice umetničkih dela
Окт. 202500
Нов. 202500
Дец. 202500
Јан. 202600
Феб. 202600
Мар. 202600
Апр. 202600
Мај. 202600
Јун. 2026200200
Јул. 20267007.900
Ауг. 20262001.200
Сеп. 20266001.600

Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Nicolas Lancret?

Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.

Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.

Koji su najtraženiji radovi umetnika Nicolas Lancret, mesec po mesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.

Podaci u tabeli
Umetničko deloОкт. 2025Нов. 2025Дец. 2025Јан. 2026Феб. 2026Мар. 2026Апр. 2026Мај. 2026Јун. 2026Јул. 2026Ауг. 2026Сеп. 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Kakva je distribucija pregleda Nicolas Lancret prema uređaju?

Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.

Podaci u tabeli
UređajPosetePodeli
računari10.30081,7%
telefoni1.80014,3%
tableti5004,0%

Na kojim jezicima se konsultuje Nicolas Lancret?

Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Podaci u tabeli
JezikPosetePodeli
Chinese60075,0%
енглески20025,0%

Koliko konsultacija dnevno za Nicolas Lancret i tokom naredne tri nedelje?

Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.

Podaci u tabeli
DanPosete
нед. 27 Сеп.0
пон. 28 Сеп.100
уто. 29 Сеп.200
сре. 30 Сеп.0
чет. 1 Окт.100
пет. 2 Окт.300
суб. 3 Окт.100
нед. 4 Окт.0
пон. 5 Окт.100
уто. 6 Окт.100
сре. 7 Окт.0
чет. 8 Окт.100
пет. 9 Окт.100
суб. 10 Окт.0
нед. 11 Окт.200
пон. 12 Окт.100
уто. 13 Окт.300
сре. 14 Окт.500
чет. 15 Окт.400
пет. 16 Окт.100
суб. 17 Окт.100
нед. 18 Окт. (prognoza)100
пон. 19 Окт. (prognoza)200
уто. 20 Окт. (prognoza)400
сре. 21 Окт. (prognoza)400
чет. 22 Окт. (prognoza)400
пет. 23 Окт. (prognoza)400
суб. 24 Окт. (prognoza)100
нед. 25 Окт. (prognoza)200
пон. 26 Окт. (prognoza)200
уто. 27 Окт. (prognoza)500
сре. 28 Окт. (prognoza)400
чет. 29 Окт. (prognoza)500
пет. 30 Окт. (prognoza)400
суб. 31 Окт. (prognoza)200
нед. 1 Нов. (prognoza)200
пон. 2 Нов. (prognoza)300
уто. 3 Нов. (prognoza)600
сре. 4 Нов. (prognoza)500
чет. 5 Нов. (prognoza)600
пет. 6 Нов. (prognoza)500
суб. 7 Нов. (prognoza)200

O publici umetnika Nicolas Lancret

Koje delo umetnika Nicolas Lancret se najčešće pregleda?

Prvo je Spring sa 1.100 poseta i 10% pregleda. Iznad je rangirano 10 dela.

Kolika je čitalačka publika umetnika Nicolas Lancret na WikiOO.org?

12.600 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 1.700 poseta profilu umetnika, 10.900 poseta delima.

Koje uređaje koriste čitaoci umetnika Nicolas Lancret?

Koriste računari (82%), telefoni (14%) i tableti (4%); računari predstavlja 82% pregleda.

Koji radovi umetnika Nicolas Lancret odgovaraju izboru čitalaca?

Radovi opisani kao Mirno i spokojno (Atmosfera) dobijaju 22% poseta za 6% kataloga.