Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Paul Maze na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Paul Maze: pregled čitanosti
Tokom poslednjih dvanaest meseci, najtraženije delo umetnika Paul Maze u bazi podataka WikiOO.org bilo je Henley Royal Regatta: 300 poseta, što čini 33% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede William Chippindale (b.1801) i Regatta Scene. Unosovi o Paul Maze su pregledani 700 puta: 300 na profilu umetnika i 400 na zapisima pojedinačnih dela. Mesec sa najvećim brojem pregleda bio je Јул. 2026, sa 700 poseta. Čitaoci posećuju Tamno (Luminansa) češće nego što bi se moglo očekivati na osnovu udela u katalogu: 22% poseta u odnosu na 8% dela.
5 najtraženijih dela umetnika Paul Maze
Radovi umetnika Paul Maze rangirani prema broju pregleda na WikiOO.org tokom poslednjih dvanaest meseci, od najgledanijih ka najmanje gledanim.
Koliko puta se mesečno pregleda zapis za Paul Maze?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 300 | 400 |
| Ауг. 2026 | 0 | 0 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
| Окт. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se pregledaju dela umetnika Paul Maze?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koja vrsta dela Paul Maze čitaoci pregledaju?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 7,7% | 22,2% |
| Blaga senka | 7,7% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 46,2% | 44,4% |
| Svetla ravnoteža | 38,5% | 33,3% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 69,2% | 66,7% |
| Suptilne boje | 23,1% | 22,2% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 7,7% | 11,1% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 61,5% | 66,7% |
| Uravnoteženo | 38,5% | 33,3% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 23,1% | 22,2% |
| Blag | 38,5% | 33,3% |
| Uravnotežen | 7,7% | 11,1% |
| Upečatljiv | 7,7% | 0,0% |
| Izjava | 23,1% | 33,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 46,2% | 55,6% |
| Blago izmešana paleta | 30,8% | 33,3% |
| Uravnotežena harmonija | 7,7% | 11,1% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 15,4% | 0,0% |
| Ujedinjena paleta boja | 0,0% | 0,0% |
Koja dela Paul Maze se najčešće pregledaju, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Whitehall in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulogne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Regatta Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Villefranche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Regatta at Meulan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bank Picquet on Its Way… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trooping the Colour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henley Royal Regatta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour, Ostende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se konsultuje Paul Maze?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliko se konsultacija Paul Maze odvija dnevno i šta se očekuje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 200 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 0 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 26 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitalaocima umetnika Paul Maze
Koji radovi umetnika Paul Maze se najčešće pregledaju?
- Henley Royal Regatta, sa 300 poseta (33% svih pregleda umetnika Paul Maze). Lista iznad sadrži 5 dela.
Koliko puta je Paul Maze pretraživana na WikiOO.org?
- 700 puta u poslednjih dvanaest meseci: 300 na stranici umetnika i 400 na stranicama dela.
Koje vrste dela Paul Maze čitaoci preferiraju?
- Tamno (Luminansa): 22% poseta, u odnosu na 8% kataloga.