Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Paul Weber na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Paul Weber: statistika u kratkim crtama
In the Catskills je najtraženije delo umetnika Paul Weber: 300 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što iznosi 27% ukupnog broja. Takođe često pretraživano: Mountain Pools i Extensive Landscape with Valley and Mountains. Ukupan broj pregleda: 1.600 (600 pregleda profila umetnika, 1.000 pregleda dela). Pad od 67% između Ауг. 2026 i Сеп. 2026. Vrhunac: Јул. 2026 (1.200 poseta). Primećeni preferensi: Zemljasti tonovi (Paleta boja), 82% poseta za 62% kataloga.
Top 6 dela umetnika Paul Weber prema broju konsultacija
Rangiranje se zasniva na broju pregleda dela WikiOO.org tokom dvanaest meseci, a ne na ocenama iz kataloga. Prvo mesto zauzima najčešće pregledano delo umetnika Paul Weber.
Koliki je mesečni broj čitalaca za zapis Paul Weber?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 400 | 800 |
| Ауг. 2026 | 200 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 100 |
Koliki je mesečni broj čitalaca dela umetnika Paul Weber?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koje kategorije dela Paul Weber biraju čitaoci?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 12,5% | 9,1% |
| Blaga senka | 75,0% | 90,9% |
| Blaga luminancija | 0,0% | 0,0% |
| Svetla ravnoteža | 12,5% | 0,0% |
| Svetlostan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 25,0% | 36,4% |
| Suptilne boje | 37,5% | 18,2% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 12,5% | 27,3% |
| Jasna prisutnost boja | 25,0% | 18,2% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Zemljasti tonovi | 62,5% | 81,8% |
| Tamni tonovi | 25,0% | 18,2% |
| Neutralne boje | 12,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 25,0% | 36,4% |
| Uravnoteženo | 62,5% | 54,5% |
| Živopisno | 12,5% | 9,1% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 12,5% | 9,1% |
| Blag | 12,5% | 9,1% |
| Uravnotežen | 12,5% | 18,2% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 62,5% | 63,6% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 12,5% | 9,1% |
| Blago izmešana paleta | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 62,5% | 72,7% |
| Ujedinjena paleta boja | 25,0% | 18,2% |
Kako su najčitanija dela umetnika Paul Weber raspoređena tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titti, Lake Como, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Pools | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je distribucija čitalaca za Paul Weber prema jeziku?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| енглески | 200 | 100,0% |
Koliki je dnevni broj čitalaca za Paul Weber, uključujući i prognozu?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Posete |
|---|---|
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 100 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 100 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 100 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 100 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 100 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 100 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
Paul Weber: često postavljana pitanja
Koje je najčitanije delo umetnika Paul Weber?
- In the Catskills: 300 poseta, 27% upita. Lista seže do 6. mesta.
Kolika je čitalačka publika za Paul Weber?
- 1.600 poseta u poslednjih dvanaest meseci (600 poseta stranici umetnika, 1.000 poseta delima).
Da li čitaoci favorizuju određenu kategoriju dela umetnika Paul Weber?
- Da, Zemljasti tonovi (Paleta boja): 82% poseta za 62% kataloga.