Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Рафаел Барадас na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Рафаел Барадас: pregled čitanosti
Tokom poslednjih dvanaest meseci, najtraženije delo umetnika Рафаел Барадас u bazi podataka WikiOO.org bilo je Barcelona Street at 1 pm: 300 poseta, što čini 6% svih pregleda ovog umetnika. Nakon toga slede Aragon i Hospital. Unosovi o Рафаел Барадас su pregledani 7.300 puta: 2.000 na profilu umetnika i 5.300 na zapisima pojedinačnih dela. Broj konsultacija je opao za 33% u periodu od Ауг. 2026 do Сеп. 2026. Mesec sa najvećim brojem pregleda bio je Јул. 2026, sa 5.200 poseta. Konsultacije se obavljaju putem računari (89%) i telefoni (11%). Čitaoci posećuju Izjava (Kontrast) češće nego što bi se moglo očekivati na osnovu udela u katalogu: 47% poseta u odnosu na 34% dela.
10 najtraženijih dela umetnika Рафаел Барадас
Radovi umetnika Рафаел Барадас rangirani prema broju pregleda na WikiOO.org tokom poslednjih dvanaest meseci, od najgledanijih ka najmanje gledanim.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 poseta · 5,5%
-
2
Aragon
300 poseta · 5,5%
-
3
Hospital
300 poseta · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 poseta · 3,6%
-
5
poster
200 poseta · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 poseta · 3,6%
-
7
Figure 1
200 poseta · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 poseta · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 poseta · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 poseta · 3,6%
Koliko puta se mesečno pregleda zapis za Рафаел Барадас?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 100 | 500 |
| Јул. 2026 | 1.500 | 3.700 |
| Ауг. 2026 | 0 | 900 |
| Сеп. 2026 | 400 | 200 |
Koliko često se pregledaju dela umetnika Рафаел Барадас?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koja vrsta dela Рафаел Барадас čitaoci pregledaju?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Tabela podataka
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 4,0% | 10,9% |
| Blaga senka | 16,0% | 5,5% |
| Blaga luminancija | 18,0% | 21,8% |
| Svetla ravnoteža | 32,0% | 36,4% |
| Svetlostan | 30,0% | 25,4% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 38,0% | 32,7% |
| Suptilne boje | 18,0% | 21,8% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 16,0% | 16,4% |
| Jasna prisutnost boja | 24,0% | 27,3% |
| Živopisna boja | 4,0% | 1,8% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 46,7% | 44,9% |
| Zemljasti tonovi | 20,0% | 24,5% |
| Tamni tonovi | 15,6% | 16,3% |
| Pastelne boje | 13,3% | 12,2% |
| Monohromatski | 4,4% | 0,0% |
| Zalazak sunca | 0,0% | 2,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 36,0% | 34,5% |
| Uravnoteženo | 26,0% | 27,3% |
| Živopisno | 38,0% | 38,2% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 10,9% |
| Blag | 20,0% | 18,2% |
| Uravnotežen | 12,0% | 7,3% |
| Upečatljiv | 24,0% | 16,4% |
| Izjava | 34,0% | 47,3% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 4,0% | 1,8% |
| Blago izmešana paleta | 2,0% | 7,3% |
| Uravnotežena harmonija | 14,0% | 12,7% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 34,0% | 27,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 46,0% | 50,9% |
Koja dela Рафаел Барадас se najčešće pregledaju, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Tabela podataka
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Koji uređaji se koriste za pregledivanje Рафаел Барадас?
Svaki deo predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računar. Što je deo veći, to je bilo više poseta sa tog tipa uređaja tokom poslednjih dvanaest meseci.
Tabela podataka
| Uređaj | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| računari | 6.500 | 89,0% |
| telefoni | 800 | 11,0% |
Na kojim jezicima se konsultuje Рафаел Барадас?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Tabela podataka
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| француски | 300 | 75,0% |
| шпански | 100 | 25,0% |
Koliko se konsultacija Рафаел Барадас odvija dnevno i šta se očekuje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Tabela podataka
| Dan | Posete |
|---|---|
| пон. 21 Сеп. | 0 |
| уто. 22 Сеп. | 0 |
| сре. 23 Сеп. | 0 |
| чет. 24 Сеп. | 0 |
| пет. 25 Сеп. | 0 |
| суб. 26 Сеп. | 0 |
| нед. 27 Сеп. | 200 |
| пон. 28 Сеп. | 0 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 100 |
| чет. 1 Окт. | 100 |
| пет. 2 Окт. | 0 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 0 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 100 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 13 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 14 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 15 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 16 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 17 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
Pitanja o čitalaocima umetnika Рафаел Барадас
Koji radovi umetnika Рафаел Барадас se najčešće pregledaju?
- Barcelona Street at 1 pm, sa 300 poseta (6% svih pregleda umetnika Рафаел Барадас). Lista iznad sadrži 10 dela.
Koliko puta je Рафаел Барадас pretraživana na WikiOO.org?
- 7.300 puta u poslednjih dvanaest meseci: 2.000 na stranici umetnika i 5.300 na stranicama dela.
Na kojim uređajima se pretražuje Рафаел Барадас?
- Рафаел Барадас je pretraživ na računari (89%) i telefoni (11%); računari čine 89% pretraga.
Koje vrste dela Рафаел Барадас čitaoci preferiraju?
- Izjava (Kontrast): 47% poseta, u odnosu na 34% kataloga.