Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Sándor Ziffer na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Sándor Ziffer: šta pokazuju konsultacije
Rad koji je najčešće gledan je Village In Winter od umetnika Sándor Ziffer, sa 200 pregleda u poslednjih dvanaest meseci, što čini 29% svih pregleda. Na sledećem mestu u rangiranju su Gardener Girl i Self-portrait. Profil umetnika je otvoren 100 puta, a zapisi o delima 500 puta, što ukupno iznosi 600 pregleda. Јул. 2026 je mesec sa najviše pregleda: 400. Čitaoci biraju Uravnotežen (Kontrast) u 43% poseta, dok to predstavlja 13% kataloga.
Sándor Ziffer: 5 najpregledanijih dela
Svaki unos prikazuje delo umetnika Sándor Ziffer i njegov rang prema broju konsultacija na WikiOO.org u poslednjih dvanaest meseci.
Kada je zabeležen pregled za Sándor Ziffer?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Podaci u tabeli
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Окт. 2025 | 0 | 0 |
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 0 |
| Јул. 2026 | 100 | 300 |
| Ауг. 2026 | 0 | 100 |
| Сеп. 2026 | 0 | 100 |
Kada se posvećuju pažnja delima umetnika Sándor Ziffer?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Šta čitaoci biraju među delima umetnika Sándor Ziffer?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Podaci u tabeli
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 6,7% | 14,3% |
| Blaga senka | 26,7% | 28,6% |
| Blaga luminancija | 46,7% | 57,1% |
| Svetla ravnoteža | 13,3% | 0,0% |
| Svetlostan | 6,7% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 26,7% | 42,9% |
| Suptilne boje | 40,0% | 28,6% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 33,3% | 28,6% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 26,7% | 42,9% |
| Uravnoteženo | 66,7% | 57,1% |
| Živopisno | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Blag | 20,0% | 14,3% |
| Uravnotežen | 13,3% | 42,9% |
| Upečatljiv | 33,3% | 14,3% |
| Izjava | 33,3% | 28,6% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 40,0% | 28,6% |
| Blago izmešana paleta | 13,3% | 14,3% |
| Uravnotežena harmonija | 33,3% | 42,9% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 6,7% | 14,3% |
| Ujedinjena paleta boja | 6,7% | 0,0% |
Koji su najtraženiji radovi umetnika Sándor Ziffer, mesec po mesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Podaci u tabeli
| Umetničko delo | Окт. 2025 | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boats On The Seine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Stephen's Tower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nagybánya Haystacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tájrészlet Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village In Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Gardener Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Red Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima se konsultuje Sándor Ziffer?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Podaci u tabeli
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| шпански | 100 | 100,0% |
Koliko konsultacija dnevno za Sándor Ziffer i tokom naredne tri nedelje?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Podaci u tabeli
| Dan | Posete |
|---|---|
| нед. 27 Сеп. | 0 |
| пон. 28 Сеп. | 200 |
| уто. 29 Сеп. | 0 |
| сре. 30 Сеп. | 0 |
| чет. 1 Окт. | 0 |
| пет. 2 Окт. | 100 |
| суб. 3 Окт. | 0 |
| нед. 4 Окт. | 100 |
| пон. 5 Окт. | 0 |
| уто. 6 Окт. | 0 |
| сре. 7 Окт. | 0 |
| чет. 8 Окт. | 0 |
| пет. 9 Окт. | 0 |
| суб. 10 Окт. | 0 |
| нед. 11 Окт. | 0 |
| пон. 12 Окт. | 0 |
| уто. 13 Окт. | 0 |
| сре. 14 Окт. | 0 |
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 19 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 20 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 21 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 22 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 23 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 24 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 25 Окт. (prognoza) | 0 |
| пон. 26 Окт. (prognoza) | 0 |
| уто. 27 Окт. (prognoza) | 0 |
| сре. 28 Окт. (prognoza) | 0 |
| чет. 29 Окт. (prognoza) | 0 |
| пет. 30 Окт. (prognoza) | 0 |
| суб. 31 Окт. (prognoza) | 0 |
| нед. 1 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 2 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 3 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 4 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 0 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
O publici umetnika Sándor Ziffer
Koje delo umetnika Sándor Ziffer se najčešće pregleda?
- Prvo je Village In Winter sa 200 poseta i 29% pregleda. Iznad je rangirano 5 dela.
Kolika je čitalačka publika umetnika Sándor Ziffer na WikiOO.org?
- 600 poseta u poslednjih dvanaest meseci: 100 poseta profilu umetnika, 500 poseta delima.
Koji radovi umetnika Sándor Ziffer odgovaraju izboru čitalaca?
- Radovi opisani kao Uravnotežen (Kontrast) dobijaju 43% poseta za 13% kataloga.