Šta predstavlja ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj poseta stranicama umetnika Valter Ufer na ovom veb-sajtu. Poseta podrazumeva da je jedna osoba otvorila stranicu. Svaki grafikon u nastavku sadrži svoje kratko objašnjenje.
Valter Ufer: statistika u kratkim crtama
Callers je najtraženije delo umetnika Valter Ufer: 200 poseta u poslednjih dvanaest meseci, što iznosi 12% ukupnog broja. Takođe često pretraživano: At Rest i Cornfield In Taos. Ukupan broj pregleda: 2.000 (300 pregleda profila umetnika, 1.700 pregleda dela). Vrhunac: Јул. 2026 (1.500 poseta). Primećeni preferensi: Nostalgično (Emocionalni ton), 40% poseta za 7% kataloga.
Top 10 dela umetnika Valter Ufer prema broju konsultacija
Rangiranje se zasniva na broju pregleda dela WikiOO.org tokom dvanaest meseci, a ne na ocenama iz kataloga. Prvo mesto zauzima najčešće pregledano delo umetnika Valter Ufer.
-
1
Callers, 1926
200 poseta · 11,8%
-
2
At Rest
200 poseta · 11,8%
-
3
Cornfield In Taos
200 poseta · 11,8%
-
4
Her Daughter -
200 poseta · 11,8%
-
5
Making Ready
200 poseta · 11,8%
-
6
The Red Cistern
200 poseta · 11,8%
-
7
Pab Shlee, 1930
100 poseta · 5,9%
-
8
The Red Moccasins
100 poseta · 5,9%
-
9
The Watcher
100 poseta · 5,9%
-
10
The Gateway
100 poseta · 5,9%
Koliki je mesečni broj čitalaca za zapis Valter Ufer?
Svaki stub predstavlja jedan mesec i prikazuje broj poseta stranici ovog umetnika u okviru poslednjih dvanaest meseci.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Stranica umetnika | Stranice umetničkih dela |
|---|---|---|
| Нов. 2025 | 0 | 0 |
| Дец. 2025 | 0 | 0 |
| Јан. 2026 | 0 | 0 |
| Феб. 2026 | 0 | 0 |
| Мар. 2026 | 0 | 0 |
| Апр. 2026 | 0 | 0 |
| Мај. 2026 | 0 | 0 |
| Јун. 2026 | 0 | 100 |
| Јул. 2026 | 100 | 1.400 |
| Ауг. 2026 | 0 | 200 |
| Сеп. 2026 | 0 | 0 |
| Окт. 2026 | 200 | 0 |
Koliki je mesečni broj čitalaca dela umetnika Valter Ufer?
Svaki stub predstavlja jedan mesec. On prikazuje zbir poseta svim stranicama umetničkih dela ovog umetnika, mesec po mesec, u periodu od godinu dana.
Mesečni podaci za oba wykresa nalaze se u prvoj tabeli, iznad.
Koje kategorije dela Valter Ufer biraju čitaoci?
Svaki grafikon upoređuje dve stvari. Ispunjeni oblik predstavlja sopstveni rad umetnika: pedeset nasumično odabranih dela, poređanih prema jednoj karakteristici. Puna linija prikazuje gde su posete zapravo bile usmerene tokom poslednjih dvanaest meseci. Tamo gde se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj tip umetničkog rada privlači više pažnje nego što mu pripada u okviru ukupnog umetničkog rada umetnika.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminansa
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži osnovne podatke
| Atmosfera | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirnoća | 14,3% | 40,0% |
| Mirno i spokojno | 14,3% | 40,0% |
| Klasika | 14,3% | 20,0% |
| Prirodni tonovi | 21,4% | 0,0% |
| Dramatično | 14,3% | 0,0% |
| Nostalgični | 14,3% | 0,0% |
| Romantičan | 7,1% | 0,0% |
| Emocionalni ton | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Reflektivna | 35,7% | 20,0% |
| Mirno i spokojno | 21,4% | 40,0% |
| Nostalgično | 7,1% | 40,0% |
| Turoban | 21,4% | 0,0% |
| Melanholičan | 7,1% | 0,0% |
| Romantičan | 7,1% | 0,0% |
| Luminansa | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Blaga senka | 12,2% | 11,8% |
| Blaga luminancija | 56,1% | 52,9% |
| Svetla ravnoteža | 29,3% | 35,3% |
| Svetlostan | 2,4% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Prigušene boje | 2,4% | 0,0% |
| Suptilne boje | 31,7% | 17,6% |
| Umereno nežna i uravnotežena | 39,0% | 52,9% |
| Jasna prisutnost boja | 26,8% | 29,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 39,4% | 30,8% |
| Zemljasti tonovi | 33,3% | 30,8% |
| Tamni tonovi | 21,2% | 7,7% |
| Priroda | 6,1% | 30,8% |
| Intenzitet boje | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Monohromatski | 2,4% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 58,5% | 58,8% |
| Živopisno | 39,0% | 41,2% |
| Kontrast | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Mirno | 7,3% | 0,0% |
| Blag | 17,1% | 5,9% |
| Uravnotežen | 4,9% | 17,6% |
| Upečatljiv | 29,3% | 29,4% |
| Izjava | 41,5% | 47,1% |
| Harmonija boja | Umetnička dela umetnika | Posete |
|---|---|---|
| Nekompatibilna paleta boja | 21,9% | 11,8% |
| Blago izmešana paleta | 21,9% | 29,4% |
| Uravnotežena harmonija | 17,1% | 23,5% |
| Snažno kolorističko jedinstvo | 36,6% | 29,4% |
| Ujedinjena paleta boja | 2,4% | 5,9% |
Kako su najčitanija dela umetnika Valter Ufer raspoređena tokom godine?
Svaki red predstavlja jedno popularno umetničko delo. Svaki stub prikazuje broj poseta tom delu u određenom mesecu. Viši stubovi označavaju veći broj poseta u tom mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetničko delo | Нов. 2025 | Дец. 2025 | Јан. 2026 | Феб. 2026 | Мар. 2026 | Апр. 2026 | Мај. 2026 | Јун. 2026 | Јул. 2026 | Ауг. 2026 | Сеп. 2026 | Окт. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Cacique del Pueblo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man with a Pu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank Archuleta (Taos India… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bob Abbott and His Assistant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Solemn Pledge, Taos Ind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield In Taos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je distribucija čitalaca za Valter Ufer prema jeziku?
Svaki deo grafikona predstavlja jedan jezik. Što je deo veći, to je više posetilaca koristilo veb-sajt na tom jeziku tokom poslednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Posete | Podeli |
|---|---|---|
| немачки | 100 | 50,0% |
| италијански | 100 | 50,0% |
Koliki je dnevni broj čitalaca za Valter Ufer, uključujući i prognozu?
Svaki stub predstavlja jedan dan. Prvi stubovi prikazuju broj poseta u poslednje tri nedelje, dok stubovi druge boje predstavljaju našu procenu za naredne tri nedelje.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Posete |
|---|---|
| чет. 15 Окт. | 0 |
| пет. 16 Окт. | 0 |
| суб. 17 Окт. | 0 |
| нед. 18 Окт. | 0 |
| пон. 19 Окт. | 0 |
| уто. 20 Окт. | 0 |
| сре. 21 Окт. | 0 |
| чет. 22 Окт. | 0 |
| пет. 23 Окт. | 0 |
| суб. 24 Окт. | 0 |
| нед. 25 Окт. | 0 |
| пон. 26 Окт. | 0 |
| уто. 27 Окт. | 0 |
| сре. 28 Окт. | 0 |
| чет. 29 Окт. | 0 |
| пет. 30 Окт. | 100 |
| суб. 31 Окт. | 0 |
| нед. 1 Нов. | 0 |
| пон. 2 Нов. | 0 |
| уто. 3 Нов. | 0 |
| сре. 4 Нов. | 0 |
| чет. 5 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 6 Нов. (prognoza) | 100 |
| суб. 7 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 8 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 9 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 10 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 11 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 12 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 13 Нов. (prognoza) | 200 |
| суб. 14 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 15 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 16 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 17 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 18 Нов. (prognoza) | 0 |
| чет. 19 Нов. (prognoza) | 0 |
| пет. 20 Нов. (prognoza) | 200 |
| суб. 21 Нов. (prognoza) | 0 |
| нед. 22 Нов. (prognoza) | 0 |
| пон. 23 Нов. (prognoza) | 0 |
| уто. 24 Нов. (prognoza) | 0 |
| сре. 25 Нов. (prognoza) | 0 |
Valter Ufer: često postavljana pitanja
Koje je najčitanije delo umetnika Valter Ufer?
- Callers: 200 poseta, 12% upita. Lista seže do 10. mesta.
Kolika je čitalačka publika za Valter Ufer?
- 2.000 poseta u poslednjih dvanaest meseci (300 poseta stranici umetnika, 1.700 poseta delima).
Da li čitaoci favorizuju određenu kategoriju dela umetnika Valter Ufer?
- Da, Nostalgično (Emocionalni ton): 40% poseta za 7% kataloga.