Andre Giroux Besöksstatistik

1801 – 1879

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Andre Giroux på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Andre Giroux: statistik i korthet

Ruins in the Roman Campagna är det mest visade verket av Andre Giroux: 200 besök under tolv månader, vilket motsvarar 33% av det totala antalet. Också ofta besökta: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) och Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Totalt antal visningar: 600 (200 konstnärssidor, 400 verk). Toppnotering: Jul 2026 (500 besök). Observerad preferens: Mjuk skugga (Ljusstyrka), 83% av besöken för 42% av katalogen.

Topp 4 verk av Andre Giroux baserat på visningar

Rankningen baseras på antal sökningar på WikiOO.org under tolv månader, inte på katalogbetyg. Rank 1 är det verk av Andre Giroux som har flest sökningar.

  1. Ruins in the Roman Campagna 1 Ruins in the Roman Campagna, 1820 200 besök · 33,3%
  2. A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) 2 A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) 200 besök · 33,3%
  3. Forest Interior with a Waterfall, Papigno 3 Forest Interior with a Waterfall, Papigno, 1830 100 besök · 16,7%
  4. Forest Interior with a Painter, Civita Castellana 4 Forest Interior with a Painter, Civita Castellana, 1830 100 besök · 16,7%

Hur många läsare har Andre Girouxs post per månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa underliggande data
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026100400
Aug 20261000
Sep 202600
Okt 202600

Hur stor är den månatliga läsarsiffran för verken av Andre Giroux?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Hur är de mest visade verken av Andre Giroux fördelade över året?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa underliggande data
KonstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Ruins in the Roman Campagna00000000100000
Forest Interior with a Wate…000000000000
Apollo and Daphne000000000000
A view of Rome000000000000
Forest Interior with a Pain…00000000100000
View Taken in the French Al…000000000000
Path at Corpo di Casa000000000000
View of the Bay of Naples f…000000000000
Landscape near Tivoli Aquap…000000000000
Santa Trinità dei Monti in…000000000000

Hur ser fördelningen av läsare för Andre Giroux ut per språk?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Vad är den dagliga läsarantalet för Andre Giroux, inklusive prognos?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa underliggande data
DagBesök
lör 17 Okt0
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt0
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt0
tors 29 Okt0
fre 30 Okt0
lör 31 Okt0
sön 1 Nov0
mån 2 Nov0
tis 3 Nov0
ons 4 Nov0
tors 5 Nov0
fre 6 Nov0
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)0
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)0
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)0
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)0
mån 16 Nov (prognos)0
tis 17 Nov (prognos)0
ons 18 Nov (prognos)0
tors 19 Nov (prognos)0
fre 20 Nov (prognos)0
lör 21 Nov (prognos)0
sön 22 Nov (prognos)0
mån 23 Nov (prognos)0
tis 24 Nov (prognos)0
ons 25 Nov (prognos)0
tors 26 Nov (prognos)0
fre 27 Nov (prognos)0

Andre Giroux: vanliga frågor

Vilket är det mest efterfrågade verket av Andre Giroux?

Ruins in the Roman Campagna: 200 besök, 33% av visningarna. Listan sträcker sig till plats 4.

Vad är läsarsiffran för Andre Giroux?

600 besök under tolv månader (200 artistprofiler, 400 verk).

Föredrar läsarna en viss kategori av verk av Andre Giroux?

Ja, Mjuk skugga (Ljusstyrka): 83% av besöken för 42% av katalogen.