Beatrice Kreloff Besöksstatistik

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Beatrice Kreloff på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Beatrice Kreloff: statistik i korthet

Figure 13 är det mest visade verket av Beatrice Kreloff: 200 besök under tolv månader, vilket motsvarar 33% av det totala antalet. Också ofta besökta: Figure 8 och Figure 17. Totalt antal visningar: 1 000 (400 konstnärssidor, 600 verk). Toppnotering: Jul 2026 (900 besök). Observerad preferens: Ljusstark (Ljusstyrka), 33% av besöken för 8% av katalogen.

Topp 5 verk av Beatrice Kreloff baserat på visningar

Rankningen baseras på antal sökningar på WikiOO.org under tolv månader, inte på katalogbetyg. Rank 1 är det verk av Beatrice Kreloff som har flest sökningar.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 besök · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 besök · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 besök · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 besök · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 besök · 16,7%

Hur många läsare har Beatrice Kreloffs post per månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Visa underliggande data
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sep 202600

Hur stor är den månatliga läsarsiffran för verken av Beatrice Kreloff?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Hur är de mest visade verken av Beatrice Kreloff fördelade över året?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Visa underliggande data
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Hur ser fördelningen av läsare för Beatrice Kreloff ut per språk?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Vad är den dagliga läsarantalet för Beatrice Kreloff, inklusive prognos?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Visa underliggande data
DagBesök
tors 24 Sep0
fre 25 Sep0
lör 26 Sep0
sön 27 Sep0
mån 28 Sep0
tis 29 Sep0
ons 30 Sep0
tors 1 Okt0
fre 2 Okt0
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt0
tis 6 Okt0
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt (prognos)0
fre 16 Okt (prognos)0
lör 17 Okt (prognos)0
sön 18 Okt (prognos)0
mån 19 Okt (prognos)0
tis 20 Okt (prognos)0
ons 21 Okt (prognos)0
tors 22 Okt (prognos)0
fre 23 Okt (prognos)0
lör 24 Okt (prognos)0
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)0
tis 27 Okt (prognos)0
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)0
ons 4 Nov (prognos)0

Beatrice Kreloff: vanliga frågor

Vilket är det mest efterfrågade verket av Beatrice Kreloff?

Figure 13: 200 besök, 33% av visningarna. Listan sträcker sig till plats 5.

Vad är läsarsiffran för Beatrice Kreloff?

1 000 besök under tolv månader (400 artistprofiler, 600 verk).

Föredrar läsarna en viss kategori av verk av Beatrice Kreloff?

Ja, Ljusstark (Ljusstyrka): 33% av besöken för 8% av katalogen.