Vad innehåller den här sidan?
Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Émile Munier på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.
Émile Munier: sammanfattning av läsare
Under de senaste tolv månaderna var det mest efterfrågade verket av Émile Munier i WikiOO.org-databasen On the beach: 400 besök, vilket utgör 7% av alla sökningar på konstnären. Det följs av portrait de marie louise och Lunch on the Steps. Sidan för Émile Munier har visats 6 500 gånger: 1 400 på artistprofilen och 5 100 på enskilda verk. Antalet konsultationer minskade med 58% från Aug 2026 till Sep 2026. Månaden med flest besök var Jul 2026 med 4 500 besök. Konsultation sker på datorer (83%) och mobiltelefoner (17%). Läsare konsulterar Enhetlig palett (Färgharmoni) mer än vad dess andel i katalogen antyder: 33% av besöken mot 8% av verken.
De 10 mest efterfrågade verken av Émile Munier
Verk av Émile Munier rangordnade efter antal visningar på WikiOO.org under de senaste tolv månaderna, med de mest visade först.
-
1
On the beach
400 besök · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 besök · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 besök · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 besök · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 besök · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 besök · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 besök · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 besök · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 besök · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 besök · 3,7%
Hur många gånger visas posten för Émile Munier varje månad?
Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.
Datatabell
| Månad | Konstnärssida | Verkets sidor |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 900 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 1 000 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Hur ofta besöks verken av Émile Munier?
Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.
De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.
Vilken typ av verk av Émile Munier läser besökarna?
Varje spindeldiagram jämför två olika saker. Den streckade formen representerar konstnärens egna verk: femtio slumpmässigt utvalda konstverk, sorterade efter en specifik egenskap. Den heldragna formen visar hur besöken faktiskt har fördelats under de senaste tolv månaderna. Där den heldragna formen sträcker sig längre ut än den streckade, drar den typen av konstverk till sig mer uppmärksamhet än vad som är proportionellt i förhållande till konstnärens samlade produktion.
Stämning
Känslomässig ton
Ljusstyrka
Färgmättnad
Färgpalett
Färgintensitet
Kontrast
Färgharmoni
Datatabell
| Ljusstyrka | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Mörk | 30,0% | 24,1% |
| Mjuk skugga | 50,0% | 44,4% |
| Mjuk luminans | 18,0% | 18,5% |
| Ljusstyrka | 0,0% | 3,7% |
| Ljusstark | 2,0% | 9,3% |
| Färgmättnad | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Dämpad | 18,0% | 20,4% |
| Dämpad färgsättning | 56,0% | 61,1% |
| Måttlig mjukhet | 22,0% | 18,5% |
| Tydlig färgmättnad | 2,0% | 0,0% |
| Mättad färg | 2,0% | 0,0% |
| Färgpalett | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Jordnära | 90,0% | 76,1% |
| Neutrala toner | 2,5% | 17,4% |
| Monokromt | 2,5% | 6,5% |
| Mörka toner | 5,0% | 0,0% |
| Färgintensitet | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Monokrom | 38,0% | 38,9% |
| Balanserad | 58,0% | 61,1% |
| Livfulla färger | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Harmonisk | 4,0% | 9,3% |
| Mild | 6,0% | 9,3% |
| Balanserad | 12,0% | 11,1% |
| Stark kontrast | 20,0% | 13,0% |
| Kontrastnivå | 58,0% | 57,4% |
| Färgharmoni | Konstverk av konstnären | Besök |
|---|---|---|
| Skärande färgskala | 4,0% | 5,6% |
| Mjukt blandad palett | 12,0% | 7,4% |
| Balanserad harmoni | 20,0% | 13,0% |
| Stark färgmässig enhetlighet | 56,0% | 40,7% |
| Enhetlig palett | 8,0% | 33,3% |
Vilka verk av Émile Munier är mest efterfrågade månad för månad?
Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.
Datatabell
| Konstverk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vilka enheter används för att visa Émile Munier?
Varje tårtbit representerar en typ av enhet: mobil, surfplatta eller dator. Ju större tårtbit, desto fler besök kom från den enheten under de senaste tolv månaderna.
Datatabell
| Enhet | Besök | Dela |
|---|---|---|
| datorer | 5 400 | 83,1% |
| mobiltelefoner | 1 100 | 16,9% |
På vilka språk söker man efter Émile Munier?
Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.
Datatabell
| Språk | Besök | Dela |
|---|---|---|
| Franska | 100 | 50,0% |
| Portugisiska | 100 | 50,0% |
Hur många besök har Émile Munier per dag, och vad är förväntat?
Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.
Datatabell
| Dag | Besök |
|---|---|
| fre 25 Sep | 0 |
| lör 26 Sep | 0 |
| sön 27 Sep | 0 |
| mån 28 Sep | 0 |
| tis 29 Sep | 0 |
| ons 30 Sep | 100 |
| tors 1 Okt | 0 |
| fre 2 Okt | 200 |
| lör 3 Okt | 0 |
| sön 4 Okt | 0 |
| mån 5 Okt | 0 |
| tis 6 Okt | 100 |
| ons 7 Okt | 200 |
| tors 8 Okt | 0 |
| fre 9 Okt | 0 |
| lör 10 Okt | 0 |
| sön 11 Okt | 0 |
| mån 12 Okt | 100 |
| tis 13 Okt | 0 |
| ons 14 Okt | 100 |
| tors 15 Okt | 100 |
| fre 16 Okt (prognos) | 100 |
| lör 17 Okt (prognos) | 0 |
| sön 18 Okt (prognos) | 0 |
| mån 19 Okt (prognos) | 0 |
| tis 20 Okt (prognos) | 0 |
| ons 21 Okt (prognos) | 200 |
| tors 22 Okt (prognos) | 0 |
| fre 23 Okt (prognos) | 100 |
| lör 24 Okt (prognos) | 0 |
| sön 25 Okt (prognos) | 0 |
| mån 26 Okt (prognos) | 100 |
| tis 27 Okt (prognos) | 100 |
| ons 28 Okt (prognos) | 200 |
| tors 29 Okt (prognos) | 100 |
| fre 30 Okt (prognos) | 100 |
| lör 31 Okt (prognos) | 0 |
| sön 1 Nov (prognos) | 0 |
| mån 2 Nov (prognos) | 100 |
| tis 3 Nov (prognos) | 100 |
| ons 4 Nov (prognos) | 200 |
| tors 5 Nov (prognos) | 100 |
Frågor om läsarsiffror för Émile Munier
Vilka verk av Émile Munier är mest efterfrågade?
- On the beach, med 400 besök (7% av alla visningar för Émile Munier). Rankingen ovan listar 10 verk.
Hur många gånger har Émile Munier efterfrågats på WikiOO.org?
- 6 500 gånger under tolv månader: 1 400 på konstnärens sida och 5 100 på verksidorna.
På vilka enheter söker man efter Émile Munier?
- Émile Munier har visats på datorer (83%) och mobiltelefoner (17%); datorer står för 83% av visningarna.
Vilken typ av verk av Émile Munier föredrar läsarna?
- Enhetlig palett (Färgharmoni): 33% av besöken, jämfört med 8% av katalogen.