Lam Qua Statistik för läsarsiffror och konsultationer

1801 – 1860

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Lam Qua på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Lam Qua: sammanfattning av läsare

Under de senaste tolv månaderna var det mest efterfrågade verket av Lam Qua i WikiOO.org-databasen Portrait of Keying (Qiying): 100 besök, vilket utgör 12% av alla sökningar på konstnären. Det följs av Case No.3438 och Case No.5583. Sidan för Lam Qua har visats 1 200 gånger: 500 på artistprofilen och 700 på enskilda verk. Antalet konsultationer minskade med 80% från Aug 2026 till Sep 2026. Månaden med flest besök var Jul 2026 med 600 besök. Läsare konsulterar Mjuk skugga (Ljusstyrka) mer än vad dess andel i katalogen antyder: 75% av besöken mot 47% av verken.

De 8 mest efterfrågade verken av Lam Qua

Verk av Lam Qua rangordnade efter antal visningar på WikiOO.org under de senaste tolv månaderna, med de mest visade först.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 besök · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 besök · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 besök · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 besök · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 besök · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 besök · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 besök · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 besök · 12,5%

Hur många gånger visas posten för Lam Qua varje månad?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Datatabell
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200400
Aug 2026300200
Sep 20260100

Hur ofta besöks verken av Lam Qua?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka verk av Lam Qua är mest efterfrågade månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Datatabell
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

På vilka språk söker man efter Lam Qua?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Hur många besök har Lam Qua per dag, och vad är förväntat?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Datatabell
DagBesök
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt100
lör 10 Okt0
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt100
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt100
ons 21 Okt0
tors 22 Okt0
fre 23 Okt0
lör 24 Okt0
sön 25 Okt0
mån 26 Okt0
tis 27 Okt0
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)0
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)0
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0
lör 7 Nov (prognos)0
sön 8 Nov (prognos)0
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)0
ons 11 Nov (prognos)0
tors 12 Nov (prognos)0
fre 13 Nov (prognos)0
lör 14 Nov (prognos)0
sön 15 Nov (prognos)0
mån 16 Nov (prognos)0
tis 17 Nov (prognos)0

Frågor om läsarsiffror för Lam Qua

Vilka verk av Lam Qua är mest efterfrågade?

Portrait of Keying (Qiying), med 100 besök (12% av alla visningar för Lam Qua). Rankingen ovan listar 8 verk.

Hur många gånger har Lam Qua efterfrågats på WikiOO.org?

1 200 gånger under tolv månader: 500 på konstnärens sida och 700 på verksidorna.

Vilken typ av verk av Lam Qua föredrar läsarna?

Mjuk skugga (Ljusstyrka): 75% av besöken, jämfört med 47% av katalogen.