Su Xin Ping Vem som konsulterar arkiven och vilka verk

1954

Vad innehåller den här sidan?

Den här sidan visar hur många som besöker sidorna för Su Xin Ping på den här webbplatsen. Ett besök innebär att en person har öppnat en sida. Varje diagram nedan har sin egen korta förklaring.

Statistiken nollställdes den 1 juli 2026 — ingen data finns tillgänglig före det datumet.

Su Xin Ping: vad konsultationerna visar

Det mest efterfrågade verk av Su Xin Ping är Tosting No.32, med 100 visningar under tolv månader, vilket motsvarar 17% av alla visningar. Följs i rankingen av Landscape No.5 och Tosting No.23. Konstnärens sida har visats 600 gånger och verkens sidor 300 gånger, totalt 900 gånger. Mellan Aug 2026 och Sep 2026 minskade antalet visningar med 100%. Jul 2026 är månaden med flest förfrågningar: 800. Läsare väljer Kontrastnivå (Kontrast) vid 83% av besöken, där det motsvarar 53% av katalogen.

Su Xin Ping: de 6 mest visade verken

Varje post visar ett verk av Su Xin Ping och dess ranking baserat på visningar på WikiOO.org under de senaste tolv månaderna.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 besök · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 besök · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 besök · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 besök · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 besök · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 besök · 16,7%

När har posten för Su Xin Ping visats?

Varje stapel representerar en månad och visar hur många gånger besökare har öppnat den här konstnärens sida under respektive månad under de senaste tolv månaderna.

Siffrorna i en tabell
MånadKonstnärssidaVerkets sidor
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600

När besöks verken av Su Xin Ping?

Varje stapel representerar en månad och visar det sammanlagda antalet besök på alla konstnärens verkssidor, månad för månad, under ett år.

De månatliga siffrorna för båda diagrammen finns i den första tabellen ovan.

Vilka är de mest visade verken av Su Xin Ping, månad för månad?

Varje rad representerar ett populärt konstverk. Varje stapel visar hur många besök det specifika konstverket fick under en månad. Högre staplar innebär fler besök den månaden.

Siffrorna i en tabell
KonstverkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

På vilka språk söker man efter Su Xin Ping?

Varje tårtbit representerar ett språk. Ju större tårtbiten är, desto fler besökare har använt webbplatsen på det språket under de senaste trettio dagarna. Endast de tio största visas.

Siffrorna i en tabell
SpråkBesökDela
Danska100100,0%

Hur många konsultationer per dag för Su Xin Ping, och de kommande tre veckorna?

Varje stapel motsvarar en dag. De första staplarna visar antalet besök under de senaste tre veckorna. Staplarna i den andra färgen är vår prognos för de kommande tre veckorna.

Siffrorna i en tabell
DagBesök
tors 1 Okt0
fre 2 Okt0
lör 3 Okt0
sön 4 Okt0
mån 5 Okt0
tis 6 Okt0
ons 7 Okt0
tors 8 Okt0
fre 9 Okt0
lör 10 Okt100
sön 11 Okt0
mån 12 Okt0
tis 13 Okt0
ons 14 Okt0
tors 15 Okt0
fre 16 Okt0
lör 17 Okt0
sön 18 Okt0
mån 19 Okt0
tis 20 Okt100
ons 21 Okt0
tors 22 Okt (prognos)0
fre 23 Okt (prognos)0
lör 24 Okt (prognos)100
sön 25 Okt (prognos)0
mån 26 Okt (prognos)0
tis 27 Okt (prognos)100
ons 28 Okt (prognos)0
tors 29 Okt (prognos)0
fre 30 Okt (prognos)0
lör 31 Okt (prognos)100
sön 1 Nov (prognos)0
mån 2 Nov (prognos)0
tis 3 Nov (prognos)100
ons 4 Nov (prognos)0
tors 5 Nov (prognos)0
fre 6 Nov (prognos)0
lör 7 Nov (prognos)100
sön 8 Nov (prognos)0
mån 9 Nov (prognos)0
tis 10 Nov (prognos)100
ons 11 Nov (prognos)0

Om läsarsiffror för Su Xin Ping

Vilket verk av Su Xin Ping besöks oftast?

Tosting No.32 först, med 100 besök och 17% av förfrågningar. 6 verk är rankade ovanför.

Hur stor är läsarskaran för Su Xin Ping på WikiOO.org?

900 besök under tolv månader: 600 till konstnärssidan, 300 till verken.

Vilka verk av Su Xin Ping matchar läsarnas urval?

Verk beskrivna som Kontrastnivå (Kontrast) står för 83% av besöken för 53% av katalogen.