Amos Cassioli — 3D Sanal Müze
Amos Cassioli imzalı 11 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Portrait of Joan of Arragon (copy of Raphael's painting in the Louvre) – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
- Offering to Venus – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
- The Battle of Cadore – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
- Portrait of the painter Augusto Betti – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
- Woman from Ciociaria, Amos Cassioli
- The Battle of Legnano, Amos Cassioli
- Immaculate Conception of Mary – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
- Portrait of Giuseppe as a child, Amos Cassioli
- Portrait of a Young Lady
- Founders of the Institutes of Charity of Florence – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
- The Battle of San Martino – Amos Cassioli tarafından katalog kaydı
Amos Cassioli
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



