Cesare Dandini — 3D Sanal Müze
Cesare Dandini imzalı 26 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Holy Family
- Two Hanged Teals – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Saint George, Cesare Dandini
- Cesare Dandini: Saint Cecilia
- Allegory of Constance – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Portrait of a Boy – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Bust of a woman, Cesare Dandini
- Charity – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Still life of two shelducks hanging from their bills, Cesare Dandini
- Rinaldo y Armida, Uffizi – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- two Brave – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Virgin and Child with St. giovannino, Cesare Dandini
- Portrait of a Young Soldier with a Lance – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Portrait of young, Palazzo Pitti – katalog kaydı
- Cesare Dandini: santa Inés
- Sophonisba – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Portrait of a Lady as Diana – Cesare Dandini tarafından katalog kaydı
- Cesare Dandini: Archangel michael
- Diana with a dog
- An allegory of intelligence
- The muse calliope – katalog kaydı
- Moses Defending Jethro's Daughters at the Well, Cesare Dandini
- St. John the Baptist
- Madonna and child, Cesare Dandini
- Salomé, Cesare Dandini
- Cesare Dandini tarafından Apollon
Cesare Dandini
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



