Gottfried Lindauer — 3D Sanal Müze
Gottfried Lindauer imzalı 27 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Portrait of Mrs Rosalia Schischka – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Portrait of William Smart
- Kuinioroa, Daughter of Rangi Kopinga - Te Rangi Pikinga – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Charles Brookes
- Portrait of Eruera Maihi Patuone – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Portrait of Pare Watene, Gottfried Lindauer
- Maori girl, Gottfried Lindauer
- Taraia Ngakuti Te Tumuhuia
- Eliza Brookes – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Tukukino Te Ahiātaewa – katalog kaydı
- Kewene Te Haho – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Portrait of Wahanui Reihana Te Huatare – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Gottfried Lindauer: Paratene Te Manu
- Wiremu Kingi – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Portrait of Mrs. Paramena – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Heeni Hirini and Child – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Gottfried Lindauer tarafından Porträt des Johann Weitzer
- Gottfried Lindauer: Portrait of Ngairo Rakai Hikuroa
- Gottfried Lindauer tarafından Self portrait
- Gottfried Lindauer tarafından Tamati Waka Nene
- Gottfried Lindauer tarafından Chief Ngairo Rakaihikuroa in Wairarapa, New Zealand
- Gottfried Lindauer: Ana Rupene and child
- Self portrait – Gottfried Lindauer tarafından katalog kaydı
- Porträt des Mr Paramena – katalog kaydı
- Portrait of Kate Sperrey
- Gottfried Lindauer tarafından Portrait of Ihaka Whanga
- Portrait of Terewai Horomona (b.1866)
Gottfried Lindauer
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



