Stanisław Lentz — 3D Sanal Müze
Stanisław Lentz imzalı 31 eserin sergilendiği sanal bir galeride gezintiye çıkın.
- Portrait of an Old Man – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait o f Aleksander Rajchman – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Strike – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait of Edward Krasiński – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Stanisław Lentz: Portrait of professor Aleksander Jabłonowski
- Portrait of Tadeusz Korzon – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait of Roman Narkiewicz-Jodko
- Portrait of Czesław Hornowski, Stanisław Lentz
- Loan – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Worker
- In the smithy – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait of Emil Albert Ferdynand Wedel. – katalog kaydı
- Stanisław Lentz: Portrait of Jan Zembrzuski
- Portrait of Mieczysław Frenkiel
- Stanisław Lentz tarafından Portrait of Marian Sokołowski
- At the Piano, Stanisław Lentz
- Jewish dealers in antiques – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait of Zdzisław Lubomirski, Stanisław Lentz
- Portrait of a woman in a hat, Stanisław Lentz
- Stanisław Lentz tarafından Portrait of Bronisław Kowalewski, painter
- Male portrait, Stanisław Lentz
- Portrait of Weysenhoff and Władysław Reymont
- Sea wolves of Scheveningen – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Discussion – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait of Daniel Filleborn – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- In a Tavern – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Urchin
- A man with an orange., Stanisław Lentz
- The shepherd boy. – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Study of a hand – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
- Portrait of Leopold Méyet – Stanisław Lentz tarafından katalog kaydı
Stanisław Lentz
3B Sanal Müze
⚠
Müze yüklenemedi



