André DerainOkunurluk ve Danışmanlık İstatistikleri
1880
–
1954
Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, André Derain için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
!
İstatistikler 1 Temmuz 2026 tarihinde sıfırlandı — bu tarihten öncesine ait veri bulunmamaktadır.
André Derain: okuyucu özeti
Son on iki ayda, WikiOO.org veritabanında André Derain için en çok incelenen eser Charing Cross Köprüsü olmuştur: 9.100 görüntüleme ile sanatçının tüm incelemelerinin 15%'ini oluşturmuştur. Ardından Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ve Woman in a Chemise gelir. André Derain hakkındaki kayıtlar toplam 68.700 kez görüntülendi: 20.800 kez sanatçı profilinde, 47.900 kez ise tekil eser kayıtlarında. Danışmanlık Eyl 2026 ile Eki 2026 tarihleri arasında %117% oranında arttı. En çok etkileşim alınan ay, 28.600 ziyaret ile Eki 2026 olmuştur. Girdiler İngilizce (28%), Fransızca (19%) ve İspanyolca (10%) dillerinde okunmaktadır. Okuyucu kitlesi ağırlıklı olarak Fransa (16%), Amerika Birleşik Devletleri (13%) ve Brezilya (6%) bölgesinde yer almaktadır. Danışmanlık bilgisayarlar (61%), telefonlar (35%) ve tabletler (4%) üzerinden gerçekleştirilir. Okuyucular, Canlı (Renk Yoğunluğu) kategorisini kataloğun genel oranından daha fazla ziyaret ediyor: Eserlerin 28% oranına karşılık, ziyaretlerin 78% kadarı bu kategoriye yapılıyor.
André Derain tarafından en çok incelenen 10 eser
André Derain tarafından üretilen eserlerin son on iki ay içinde WikiOO.org üzerindeki en çok görüntülenenlerden başlayarak, görüntülenme sayısına göre sıralanmış hali.
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Veri tablosu
Ay
Sanatçı sayfası
Eser sayfaları
Kas 2025
0
0
Ara 2025
0
0
Oca 2026
0
0
Şub 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Nis 2026
0
0
May 2026
0
0
Haz 2026
0
800
Tem 2026
1.500
17.700
Ağu 2026
1.400
5.500
Eyl 2026
4.800
8.400
Eki 2026
13.100
15.500
André Derain adlı sanatçının eserleri ne sıklıkla inceleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular André Derain tarafından üretilen ne tür eserlere göz atıyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Veri tablosu
Hava
Hava
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Cesur ve Etkileyici
29,4%
50,8%
Huzurlu
11,8%
14,4%
Huzurlu
5,9%
14,0%
Toprak tonları
11,8%
10,7%
Dramatik Etki
23,5%
2,7%
Romantik
5,9%
2,7%
Zarif
0,0%
2,7%
Klasik
5,9%
0,8%
Duygusal Ton
Duygusal Ton
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Canlı ve Dinamik
23,5%
46,2%
Düşünsel ve Derin
5,9%
15,7%
Huzurlu
17,6%
10,0%
Nostaljik
0,0%
10,0%
Huzurlu
0,0%
7,9%
Melankolik
5,9%
4,3%
Neşeli
5,9%
3,5%
Dramatik
17,6%
0,8%
Parlaklık
Parlaklık
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu
26,0%
7,3%
Yumuşak Gölge
28,0%
20,5%
Yumuşak Aydınlık
22,0%
45,6%
Parlak Denge
12,0%
24,7%
Işıltılı
12,0%
1,9%
Renk Doygunluğu
Renk Doygunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Mat/Soluk
34,0%
4,0%
Hafif Renk Tonları
18,0%
7,3%
Dengeli Yumuşaklık
26,0%
19,8%
Net Renk Varlığı
18,0%
48,2%
Canlı Renk
4,0%
20,6%
Renk Paleti
Renk Paleti
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Koyu tonlar
23,1%
50,6%
Toprak tonlu
48,7%
28,9%
Nötr Tonlar
23,1%
10,0%
Doğal Tonlar
0,0%
4,7%
Pastel tonlar
2,6%
2,9%
Sıcak tonlar
0,0%
2,4%
Monokrom
2,6%
0,6%
Renk Yoğunluğu
Renk Yoğunluğu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Tek renkli
26,0%
5,3%
Dengeli
46,0%
16,4%
Canlı
28,0%
78,2%
Kontrast
Kontrast
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Huzurlu
14,0%
2,3%
Yumuşak
22,0%
14,2%
Dengeli
12,0%
8,7%
Belirgin
22,0%
26,1%
Beyan
30,0%
48,7%
Renk Uyumu
Renk Uyumu
Sanatçının eserleri
Ziyaret Sayısı
Uyumsuz Renk Paleti
24,0%
60,7%
Yumuşak Geçişli Palet
12,0%
14,7%
Dengeli Uyum
16,0%
12,9%
Güçlü Renk Uyumu
24,0%
7,9%
Uyumlu Palet
24,0%
3,9%
André Derain adlı sanatçının eserlerinden ay bazında en çok incelenenler hangileridir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Veri tablosu
Eser
Kas 2025
Ara 2025
Oca 2026
Şub 2026
Mar 2026
Nis 2026
May 2026
Haz 2026
Tem 2026
Ağu 2026
Eyl 2026
Eki 2026
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
André Derain hakkında bilgi almak için hangi cihazlar kullanılıyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Veri tablosu
Cihaz
Ziyaret Sayısı
Paylaş
bilgisayarlar
41.600
60,6%
telefonlar
24.300
35,4%
tabletler
2.800
4,1%
André Derain hangi dillerde inceleniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Veri tablosu
Dil
Ziyaret Sayısı
Paylaş
İngilizce
3.700
27,6%
Fransızca
2.500
18,7%
İspanyolca
1.300
9,7%
Flemenkçe
1.100
8,2%
Portekizce
1.000
7,5%
Rusça
900
6,7%
İtalyanca
500
3,7%
Slovakça
500
3,7%
Romence
400
3,0%
Danca
300
2,2%
André Derain için günlük kaç danışmanlık yapılmaktadır ve beklenti nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Veri tablosu
Gün
Ziyaret Sayısı
Prş 15 Eki
800
Cum 16 Eki
1.300
Cmt 17 Eki
900
Paz 18 Eki
1.200
Pzt 19 Eki
1.400
Sal 20 Eki
2.500
Çrş 21 Eki
2.500
Prş 22 Eki
700
Cum 23 Eki
1.100
Cmt 24 Eki
1.300
Paz 25 Eki
1.100
Pzt 26 Eki
1.800
Sal 27 Eki
1.900
Çrş 28 Eki
1.100
Prş 29 Eki
900
Cum 30 Eki
900
Cmt 31 Eki
1.500
Paz 1 Kas
1.800
Pzt 2 Kas
1.300
Sal 3 Kas
1.600
Çrş 4 Kas
3.900
Prş 5 Kas (tahmin edilen)
900
Cum 6 Kas (tahmin edilen)
1.300
Cmt 7 Kas (tahmin edilen)
1.500
Paz 8 Kas (tahmin edilen)
1.600
Pzt 9 Kas (tahmin edilen)
1.800
Sal 10 Kas (tahmin edilen)
2.400
Çrş 11 Kas (tahmin edilen)
3.000
Prş 12 Kas (tahmin edilen)
1.000
Cum 13 Kas (tahmin edilen)
1.400
Cmt 14 Kas (tahmin edilen)
1.500
Paz 15 Kas (tahmin edilen)
1.700
Pzt 16 Kas (tahmin edilen)
1.800
Sal 17 Kas (tahmin edilen)
2.500
Çrş 18 Kas (tahmin edilen)
3.100
Prş 19 Kas (tahmin edilen)
1.000
Cum 20 Kas (tahmin edilen)
1.400
Cmt 21 Kas (tahmin edilen)
1.600
Paz 22 Kas (tahmin edilen)
1.700
Pzt 23 Kas (tahmin edilen)
1.900
Sal 24 Kas (tahmin edilen)
2.500
Çrş 25 Kas (tahmin edilen)
3.200
André Derain okuyucu kitlesine dair sorular
André Derain adlı sanatçının en çok incelenen eserleri hangileridir?
9.100 görüntüleme ile Charing Cross Köprüsü (André Derain için yapılan tüm incelemelerin 15%'i). Yukarıdaki sıralama 10 eseri listeler.
André Derain, WikiOO.org üzerinde kaç kez sorgulandı?
On iki ayda 68.700 kez: sanatçı sayfasında 20.800, eser sayfalarında ise 47.900 görüntüleme.
André Derain hangi cihazlardan görüntüleniyor?
André Derain hakkında bilgisayarlar (61%), telefonlar (35%) ve tabletler (4%) üzerinden sorgulama yapılıyor; sorgulamaların 61% kadarı bilgisayarlar üzerinden gerçekleşiyor.
André Derain hangi dillerde inceleniyor?
İngilizce (28%), Fransızca (19%) ve İspanyolca (10%) dilinde. İngilizce, 28% oranıyla ilk sırada.
Okuyucular André Derain tarafından üretilen ne tür eserleri tercih ediyor?
Canlı (Renk Yoğunluğu): Katalogdaki 28% oranına karşılık, ziyaretlerin 78% kadarı.
WWikiOO AsistanıÇevrimiçi · bir dakika içinde yanıtlar
Merhaba! Bir sanat eseri seçmenize, siparişinizi takip etmenize veya garanti sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilirim. Size nasıl yardımcı olabilirim?