Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Paul André için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Paul André: danışmanlık sonuçları ne gösteriyor
Paul André tarafından oluşturulan eserler arasında en çok incelenen Equivalent VIII, on iki ay içinde 600 görüntülenme ile tüm incelemelerin 23% oranını oluşturmaktadır. Sıralamada 37th Piece of Work ve Cedar Piece tarafından takip edilmektedir. Sanatçının sayfası 200 kez, eserlerin kayıtları ise 1.800 kez görüntüülendi; toplamda 2.000 görüntüleme yapıldı. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında danışma sayısı 100% oranında azaldı. En çok danışma alınan ay Tem 2026: 1.700 danışma. Okuyucular, kataloğun 15%'ini temsil eden 35% oranındaki ziyaretlerde Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) seçmektedir.
Paul André: en çok incelenen 10 eser
Her bir girdi, Paul André tarafından yapılmış bir eseri ve bu eserin son on iki ay içinde WikiOO.org üzerindeki etkileşim sıralamasını gösterir.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 görüntüleme · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 görüntüleme · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 görüntüleme · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 görüntüleme · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 görüntüleme · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 görüntüleme · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 görüntüleme · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 görüntüleme · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 görüntüleme · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 görüntüleme · 3,8%
Paul André kaydı ne zaman görüntülendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki rakamlar
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 200 | 1.500 |
| Ağu 2026 | 0 | 200 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Paul André eserleri ne zaman inceleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Paul André eserleri arasından neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki rakamlar
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 2,1% | 3,9% |
| Yumuşak Gölge | 6,2% | 7,7% |
| Yumuşak Aydınlık | 14,6% | 34,6% |
| Parlak Denge | 37,5% | 19,2% |
| Işıltılı | 39,6% | 34,6% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 85,4% | 80,8% |
| Hafif Renk Tonları | 10,4% | 11,5% |
| Dengeli Yumuşaklık | 2,1% | 7,7% |
| Net Renk Varlığı | 2,1% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 58,1% | 52,9% |
| Monokrom | 20,9% | 17,6% |
| Pastel tonlar | 14,0% | 29,4% |
| Toprak tonlu | 4,7% | 0,0% |
| Koyu tonlar | 2,3% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 81,2% | 80,8% |
| Dengeli | 16,7% | 19,2% |
| Canlı | 2,1% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 37,5% | 26,9% |
| Yumuşak | 25,0% | 7,7% |
| Dengeli | 2,1% | 0,0% |
| Belirgin | 8,3% | 19,2% |
| Beyan | 27,1% | 46,2% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 12,5% | 11,5% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 16,7% | 23,1% |
| Dengeli Uyum | 6,2% | 23,1% |
| Güçlü Renk Uyumu | 39,6% | 19,2% |
| Uyumlu Palet | 25,0% | 23,1% |
Paul André tarafından oluşturulan en çok incelenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki rakamlar
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Paul André hangi dillerde inceleniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Paul André için günlük kaç danışmanlık alınıyor ve önümüzdeki üç hafta için durum nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki rakamlar
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 100 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 100 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 300 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 100 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 300 |
| Prş 8 Eki | 100 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Paul André okuyucu kitlesi hakkında
Paul André tarafından yapılan eserlerden en çok hangisi inceleniyor?
- 600 ziyaret ve 23% danışmanlık ile ilk sırada yer alan Equivalent VIII. Üst sıralarda 10 eser bulunmaktadır.
Paul André’in WikiOO.org üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 2.000 ziyaret: 200 sanatçı profiline, 1.800 eserlere.
Paul André adlı sanatçının hangi eserleri okuyucu seçimiyle eşleşiyor?
- Yumuşak Aydınlık (Parlaklık) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 15% kadarlık kısmına karşılık ziyaretlerin 35% oranını almaktadır.