Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Carlos de Haes için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Carlos de Haes: danışmanlık sonuçları ne gösteriyor
Carlos de Haes tarafından oluşturulan eserler arasında en çok incelenen Left channel, on iki ay içinde 300 görüntülenme ile tüm incelemelerin 33% oranını oluşturmaktadır. Sıralamada Picos de Europa ve Mountains in Asturias tarafından takip edilmektedir. Sanatçının sayfası 300 kez, eserlerin kayıtları ise 800 kez görüntüülendi; toplamda 1.100 görüntüleme yapıldı. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında danışma sayısı 50% oranında azaldı. En çok danışma alınan ay Tem 2026: 800 danışma. Okuyucular, kataloğun 28%'ini temsil eden 67% oranındaki ziyaretlerde Uyumlu Palet (Renk Uyumu) seçmektedir.
Carlos de Haes: en çok incelenen 7 eser
Her bir girdi, Carlos de Haes tarafından yapılmış bir eseri ve bu eserin son on iki ay içinde WikiOO.org üzerindeki etkileşim sıralamasını gösterir.
-
1
Left channel
300 görüntüleme · 33,3%
-
2
Picos de Europa, 1874
100 görüntüleme · 11,1%
-
3
Mountains in Asturias
100 görüntüleme · 11,1%
-
4
Flemish landscape
100 görüntüleme · 11,1%
-
5
The church tower
100 görüntüleme · 11,1%
-
6
Tileworks in the Principe Pio Mountains
100 görüntüleme · 11,1%
-
7
Bajamar
100 görüntüleme · 11,1%
Carlos de Haes kaydı ne zaman görüntülendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki rakamlar
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 500 |
| Ağu 2026 | 0 | 200 |
| Eyl 2026 | 0 | 100 |
Carlos de Haes eserleri ne zaman inceleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Carlos de Haes eserleri arasından neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki rakamlar
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 3,5% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 27,6% | 33,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 48,3% | 55,6% |
| Parlak Denge | 20,7% | 11,1% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 27,6% | 11,1% |
| Hafif Renk Tonları | 37,9% | 22,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 31,0% | 55,6% |
| Net Renk Varlığı | 3,5% | 11,1% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 24,1% | 11,1% |
| Dengeli | 62,1% | 55,6% |
| Canlı | 13,8% | 33,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 6,9% | 0,0% |
| Dengeli | 3,5% | 0,0% |
| Belirgin | 27,6% | 33,3% |
| Beyan | 62,1% | 66,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 10,3% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 20,7% | 22,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 41,4% | 11,1% |
| Uyumlu Palet | 27,6% | 66,7% |
Carlos de Haes tarafından oluşturulan en çok incelenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki rakamlar
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Picos de Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of the Monasterio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Dauphinoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Monasterio de Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape. Recollections… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wrecked Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape of Forest and Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de Haes por Madrazo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Carlos de Haes hangi dillerde inceleniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki rakamlar
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 100,0% |
Carlos de Haes için günlük kaç danışmanlık alınıyor ve önümüzdeki üç hafta için durum nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki rakamlar
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 100 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Carlos de Haes okuyucu kitlesi hakkında
Carlos de Haes tarafından yapılan eserlerden en çok hangisi inceleniyor?
- 300 ziyaret ve 33% danışmanlık ile ilk sırada yer alan Left channel. Üst sıralarda 7 eser bulunmaktadır.
Carlos de Haes’in WikiOO.org üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 1.100 ziyaret: 300 sanatçı profiline, 800 eserlere.
Carlos de Haes adlı sanatçının hangi eserleri okuyucu seçimiyle eşleşiyor?
- Uyumlu Palet (Renk Uyumu) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 28% kadarlık kısmına karşılık ziyaretlerin 67% oranını almaktadır.