Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Daniel Garber için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Daniel Garber: istatistiklere kısa bir bakış
Springtime In The Village, Daniel Garber tarafından en çok incelenen eserdir: on iki ayda 1.200 görüntüleme, toplamın 41%'i. Ayrıca sıkça incelenenler: New Hope ve A Wooded Watershed. Toplam görüntüleme: 2.300 (400 sanatçı profili, 1.900 eser). Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 700% artış. Zirve: Tem 2026 (1.400 ziyaret). Gözlemlenen tercih: Belirgin (Kontrast), kataloğun 14% kısmına ait ziyaretlerin 52% kadarı.
Danışmanlıklar aracılığıyla Daniel Garber için en iyi 10 eser
Sıralama, katalog puanlarını değil, on iki ay boyunca WikiOO.org üzerindeki etkileşimleri sayar. 1. sıra, Daniel Garber tarafından oluşturulan en çok etkileşim alan eserdir.
-
1
Springtime In The Village
1.200 görüntüleme · 41,4%
-
2
New Hope
300 görüntüleme · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 görüntüleme · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 görüntüleme · 6,9%
-
5
Reading -
200 görüntüleme · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 görüntüleme · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 görüntüleme · 3,4%
-
8
The Valley
100 görüntüleme · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 görüntüleme · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 görüntüleme · 3,4%
Daniel Garber kaydının aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 200 | 1.200 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 200 | 600 |
Daniel Garber eserlerinin aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Daniel Garber eserlerinin hangi kategorilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 8,0% | 3,5% |
| Yumuşak Gölge | 24,0% | 3,5% |
| Yumuşak Aydınlık | 48,0% | 72,4% |
| Parlak Denge | 20,0% | 20,7% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 10,0% | 10,3% |
| Hafif Renk Tonları | 36,0% | 48,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 38,0% | 27,6% |
| Net Renk Varlığı | 16,0% | 13,8% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 42,9% | 63,0% |
| Nötr Tonlar | 37,1% | 18,5% |
| Koyu tonlar | 14,3% | 14,8% |
| Monokrom | 2,9% | 3,7% |
| Doğal Tonlar | 2,9% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 14,0% | 10,3% |
| Dengeli | 62,0% | 69,0% |
| Canlı | 24,0% | 20,7% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 14,0% | 13,8% |
| Yumuşak | 32,0% | 13,8% |
| Dengeli | 20,0% | 6,9% |
| Belirgin | 14,0% | 51,7% |
| Beyan | 20,0% | 13,8% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 30,0% | 44,8% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 6,0% | 10,3% |
| Dengeli Uyum | 14,0% | 13,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 38,0% | 27,6% |
| Uyumlu Palet | 12,0% | 3,5% |
Daniel Garber tarafından en çok incelenen eserler yıl boyunca nasıl bir dağılım gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Daniel Garber okuyucularının dillere göre dağılımı nedir?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Temel verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| Fransızca | 200 | 100,0% |
Daniel Garber için tahminle birlikte günlük okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 100 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 200 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 200 |
| Paz 11 Eki | 500 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 500 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 100 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 700 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 500 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 800 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 600 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 1.000 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 700 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 100 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 300 |
Daniel Garber: sıkça sorulan sorular
Daniel Garber tarafından en çok ziyaret edilen eser hangisidir?
- Springtime In The Village: 1.200 görüntüleme, danışmaların 41%'ı. Liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Daniel Garber okuyucu kitlesi nedir?
- On iki ayda 2.300 ziyaret (400 sanatçı kaydı, 1.900 eser).
Okuyucular Daniel Garber tarafından yapılan belirli bir eser kategorisini tercih ediyor mu?
- Evet, Belirgin (Kontrast): kataloğun 14% kısmındaki ziyaretlerin 52% kadarı.