Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Frank Mason için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Frank Mason: danışmanlık sonuçları ne gösteriyor
Frank Mason tarafından oluşturulan eserler arasında en çok incelenen The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, on iki ay içinde 200 görüntülenme ile tüm incelemelerin 17% oranını oluşturmaktadır. Sıralamada Off Dover, Barque 'Invermay' ve Chess game tarafından takip edilmektedir. Sanatçının sayfası 1.600 kez, eserlerin kayıtları ise 800 kez görüntüülendi; toplamda 2.400 görüntüleme yapıldı. Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında danışmanlık 50% oranında arttı. En çok danışma alınan ay Tem 2026: 1.800 danışma. Okuyucular, kataloğun 23%'ini temsil eden 50% oranındaki ziyaretlerde Koyu (Parlaklık) seçmektedir.
Frank Mason: en çok incelenen 8 eser
Her bir girdi, Frank Mason tarafından yapılmış bir eseri ve bu eserin son on iki ay içinde WikiOO.org üzerindeki etkileşim sıralamasını gösterir.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 görüntüleme · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 görüntüleme · 16,7%
-
3
Chess game
200 görüntüleme · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 görüntüleme · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 görüntüleme · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 görüntüleme · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 görüntüleme · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 görüntüleme · 8,3%
Frank Mason kaydı ne zaman görüntülendi?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Tablodaki rakamlar
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 0 |
| Tem 2026 | 1.100 | 700 |
| Ağu 2026 | 100 | 100 |
| Eyl 2026 | 300 | 0 |
Frank Mason eserleri ne zaman inceleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Frank Mason eserleri arasından neler seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Tablodaki rakamlar
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 22,7% | 50,0% |
| Yumuşak Gölge | 11,4% | 8,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 25,0% | 8,3% |
| Parlak Denge | 31,8% | 16,7% |
| Işıltılı | 9,1% | 16,7% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 40,9% | 58,3% |
| Hafif Renk Tonları | 36,4% | 16,7% |
| Dengeli Yumuşaklık | 13,6% | 16,7% |
| Net Renk Varlığı | 9,1% | 8,3% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 68,8% | 50,0% |
| Toprak tonlu | 21,9% | 37,5% |
| Koyu tonlar | 3,1% | 12,5% |
| Monokrom | 3,1% | 0,0% |
| Pastel tonlar | 3,1% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 43,2% | 33,3% |
| Dengeli | 47,7% | 58,3% |
| Canlı | 9,1% | 8,3% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 15,9% | 25,0% |
| Yumuşak | 15,9% | 0,0% |
| Dengeli | 13,6% | 33,3% |
| Belirgin | 22,7% | 25,0% |
| Beyan | 31,8% | 16,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 40,9% | 58,3% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 15,9% | 8,3% |
| Dengeli Uyum | 20,4% | 8,3% |
| Güçlü Renk Uyumu | 15,9% | 0,0% |
| Uyumlu Palet | 6,8% | 25,0% |
Frank Mason tarafından oluşturulan en çok incelenen eserler, ay bazında nelerdir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Tablodaki rakamlar
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Frank Mason hangi dillerde inceleniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Tablodaki rakamlar
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 300 | 75,0% |
| Rusça | 100 | 25,0% |
Frank Mason için günlük kaç danışmanlık alınıyor ve önümüzdeki üç hafta için durum nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Tablodaki rakamlar
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Çrş 23 Eyl | 0 |
| Prş 24 Eyl | 200 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 100 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 100 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Frank Mason okuyucu kitlesi hakkında
Frank Mason tarafından yapılan eserlerden en çok hangisi inceleniyor?
- 200 ziyaret ve 17% danışmanlık ile ilk sırada yer alan The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa. Üst sıralarda 8 eser bulunmaktadır.
Frank Mason’in WikiOO.org üzerindeki okur kitlesi ne kadar büyük?
- On iki ayda 2.400 ziyaret: 1.600 sanatçı profiline, 800 eserlere.
Frank Mason adlı sanatçının hangi eserleri okuyucu seçimiyle eşleşiyor?
- Koyu (Parlaklık) olarak tanımlanan eserler, kataloğun 23% kadarlık kısmına karşılık ziyaretlerin 50% oranını almaktadır.