Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gabriel Von Max için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gabriel Von Max: istatistiklere kısa bir bakış
St. Theresa Morl, Gabriel Von Max tarafından en çok incelenen eserdir: on iki ayda 700 görüntüleme, toplamın 33%'i. Ayrıca sıkça incelenenler: Monkeys as Judges of Art ve Get finished Flowering. Toplam görüntüleme: 2.900 (800 sanatçı profili, 2.100 eser). Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 100% oranında düşüş. Zirve: Tem 2026 (2.400 ziyaret). Gözlemlenen tercih: Güçlü Renk Uyumu (Renk Uyumu), kataloğun 38% kısmına ait ziyaretlerin 71% kadarı.
Danışmanlıklar aracılığıyla Gabriel Von Max için en iyi 10 eser
Sıralama, katalog puanlarını değil, on iki ay boyunca WikiOO.org üzerindeki etkileşimleri sayar. 1. sıra, Gabriel Von Max tarafından oluşturulan en çok etkileşim alan eserdir.
-
1
St. Theresa Morl
700 görüntüleme · 33,3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 görüntüleme · 9,5%
-
3
Get finished Flowering
200 görüntüleme · 9,5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 görüntüleme · 4,8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 görüntüleme · 4,8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 görüntüleme · 4,8%
-
7
Before the Arena
100 görüntüleme · 4,8%
-
8
Last Performance
100 görüntüleme · 4,8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 görüntüleme · 4,8%
-
10
Monkeys doll
100 görüntüleme · 4,8%
Gabriel Von Max kaydının aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 800 | 1.600 |
| Ağu 2026 | 0 | 500 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Gabriel Von Max eserlerinin aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Gabriel Von Max eserlerinin hangi kategorilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 26,0% | 38,1% |
| Yumuşak Gölge | 36,0% | 14,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 20,0% | 9,5% |
| Parlak Denge | 16,0% | 38,1% |
| Işıltılı | 2,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 62,0% | 47,6% |
| Hafif Renk Tonları | 30,0% | 47,6% |
| Dengeli Yumuşaklık | 6,0% | 4,8% |
| Net Renk Varlığı | 2,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 65,8% | 61,9% |
| Nötr Tonlar | 28,9% | 38,1% |
| Koyu tonlar | 2,6% | 0,0% |
| Pastel tonlar | 2,6% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 66,0% | 47,6% |
| Dengeli | 32,0% | 52,4% |
| Canlı | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 4,0% | 4,8% |
| Yumuşak | 6,0% | 4,8% |
| Dengeli | 14,0% | 4,8% |
| Belirgin | 22,0% | 23,8% |
| Beyan | 54,0% | 61,9% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 6,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 8,0% | 0,0% |
| Dengeli Uyum | 14,0% | 4,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 38,0% | 71,4% |
| Uyumlu Palet | 34,0% | 23,8% |
Gabriel Von Max tarafından en çok incelenen eserler yıl boyunca nasıl bir dağılım gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court Actor Alois Wohlm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St. Ludmil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ernestine von Max, the Wife… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth as a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhäuser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of the Daughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Gabriel Von Max okuyucularının dillere göre dağılımı nedir?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Temel verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 50,0% |
| İspanyolca | 100 | 50,0% |
Gabriel Von Max için tahminle birlikte günlük okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 100 |
| Cum 2 Eki | 100 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 100 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gabriel Von Max: sıkça sorulan sorular
Gabriel Von Max tarafından en çok ziyaret edilen eser hangisidir?
- St. Theresa Morl: 700 görüntüleme, danışmaların 33%'ı. Liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Gabriel Von Max okuyucu kitlesi nedir?
- On iki ayda 2.900 ziyaret (800 sanatçı kaydı, 2.100 eser).
Okuyucular Gabriel Von Max tarafından yapılan belirli bir eser kategorisini tercih ediyor mu?
- Evet, Güçlü Renk Uyumu (Renk Uyumu): kataloğun 38% kısmındaki ziyaretlerin 71% kadarı.