Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Gilbert Gaul için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Gilbert Gaul: istatistiklere kısa bir bakış
Leaving Home, Gilbert Gaul tarafından en çok incelenen eserdir: on iki ayda 300 görüntüleme, toplamın 27%'i. Ayrıca sıkça incelenenler: Rainy Day in the Garret ve Peace Conference. Toplam görüntüleme: 1.100 (300 sanatçı profili, 800 eser). Eyl 2026 ile Eki 2026 arasında 100% oranında düşüş. Zirve: Tem 2026 (800 ziyaret). Gözlemlenen tercih: Dengeli (Kontrast), kataloğun 23% kısmına ait ziyaretlerin 55% kadarı.
Danışmanlıklar aracılığıyla Gilbert Gaul için en iyi 9 eser
Sıralama, katalog puanlarını değil, on iki ay boyunca WikiOO.org üzerindeki etkileşimleri sayar. 1. sıra, Gilbert Gaul tarafından oluşturulan en çok etkileşim alan eserdir.
-
1
Leaving Home, 1907
300 görüntüleme · 27,3%
-
2
Rainy Day in the Garret, 1878
100 görüntüleme · 9,1%
-
3
Peace Conference
100 görüntüleme · 9,1%
-
4
The Indian Prisoner, 1899
100 görüntüleme · 9,1%
-
5
Take One, 1881
100 görüntüleme · 9,1%
-
6
The Infantryman, 1905
100 görüntüleme · 9,1%
-
7
Indian Meditation
100 görüntüleme · 9,1%
-
8
Smoking in the Calumet
100 görüntüleme · 9,1%
-
9
Indian Encampment, Montana
100 görüntüleme · 9,1%
Gilbert Gaul kaydının aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 200 | 600 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 100 | 100 |
| Eki 2026 | 0 | 0 |
Gilbert Gaul eserlerinin aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Gilbert Gaul eserlerinin hangi kategorilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 28,2% | 45,5% |
| Yumuşak Gölge | 38,5% | 27,3% |
| Yumuşak Aydınlık | 28,2% | 18,2% |
| Parlak Denge | 5,1% | 9,1% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 10,3% | 0,0% |
| Hafif Renk Tonları | 20,5% | 9,1% |
| Dengeli Yumuşaklık | 46,2% | 72,7% |
| Net Renk Varlığı | 23,1% | 18,2% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Toprak tonlu | 55,2% | 80,0% |
| Koyu tonlar | 37,9% | 20,0% |
| Nötr Tonlar | 6,9% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 15,4% | 9,1% |
| Dengeli | 64,1% | 81,8% |
| Canlı | 20,5% | 9,1% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 5,1% | 0,0% |
| Yumuşak | 20,5% | 0,0% |
| Dengeli | 23,1% | 54,5% |
| Belirgin | 28,2% | 9,1% |
| Beyan | 23,1% | 36,4% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 12,8% | 9,1% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 12,8% | 9,1% |
| Dengeli Uyum | 10,3% | 18,2% |
| Güçlü Renk Uyumu | 41,0% | 54,5% |
| Uyumlu Palet | 23,1% | 9,1% |
Gilbert Gaul tarafından en çok incelenen eserler yıl boyunca nasıl bir dağılım gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holding the Line at All Haz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glorious Fighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captain, by Gilbert Gaul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picking Cotton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nearing the End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John George Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To the End | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tidings from the Front (The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Picket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Gilbert Gaul okuyucularının dillere göre dağılımı nedir?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Gilbert Gaul için tahminle birlikte günlük okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Gilbert Gaul: sıkça sorulan sorular
Gilbert Gaul tarafından en çok ziyaret edilen eser hangisidir?
- Leaving Home: 300 görüntüleme, danışmaların 27%'ı. Liste 9. sıraya kadar devam etmektedir.
Gilbert Gaul okuyucu kitlesi nedir?
- On iki ayda 1.100 ziyaret (300 sanatçı kaydı, 800 eser).
Okuyucular Gilbert Gaul tarafından yapılan belirli bir eser kategorisini tercih ediyor mu?
- Evet, Dengeli (Kontrast): kataloğun 23% kısmındaki ziyaretlerin 55% kadarı.