Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Luc Tuymans için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Luc Tuymans: istatistiklere kısa bir bakış
Soldier, Luc Tuymans tarafından en çok incelenen eserdir: on iki ayda 900 görüntüleme, toplamın 26%'i. Ayrıca sıkça incelenenler: Suspended ve Still Life. Toplam görüntüleme: 3.700 (900 sanatçı profili, 2.800 eser). Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 100% artış. Zirve: Tem 2026 (3.400 ziyaret). Cihaz dağılımı: bilgisayarlar (76%) ve telefonlar (24%). Gözlemlenen tercih: Yumuşak Geçişli Palet (Renk Uyumu), kataloğun 8% kısmına ait ziyaretlerin 38% kadarı.
Danışmanlıklar aracılığıyla Luc Tuymans için en iyi 10 eser
Sıralama, katalog puanlarını değil, on iki ay boyunca WikiOO.org üzerindeki etkileşimleri sayar. 1. sıra, Luc Tuymans tarafından oluşturulan en çok etkileşim alan eserdir.
-
1
Soldier, 1999
900 görüntüleme · 26,5%
-
2
Suspended, 1989
300 görüntüleme · 8,8%
-
3
Still Life, 2002
300 görüntüleme · 8,8%
-
4
Auschwitz, 1978
200 görüntüleme · 5,9%
-
5
The walk, 1993
200 görüntüleme · 5,9%
-
6
The time, 1988
200 görüntüleme · 5,9%
-
7
Flowers, 1993
100 görüntüleme · 2,9%
-
8
Dough
100 görüntüleme · 2,9%
-
9
G. Dam, 1978
100 görüntüleme · 2,9%
-
10
The time, 1988
100 görüntüleme · 2,9%
Luc Tuymans kaydının aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 800 | 2.600 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 100 | 100 |
Luc Tuymans eserlerinin aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Luc Tuymans eserlerinin hangi kategorilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 6,0% | 2,9% |
| Yumuşak Gölge | 6,0% | 8,8% |
| Yumuşak Aydınlık | 36,0% | 61,8% |
| Parlak Denge | 28,0% | 5,9% |
| Işıltılı | 24,0% | 20,6% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 88,0% | 67,7% |
| Hafif Renk Tonları | 8,0% | 17,6% |
| Dengeli Yumuşaklık | 2,0% | 8,8% |
| Net Renk Varlığı | 2,0% | 2,9% |
| Canlı Renk | 0,0% | 2,9% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 64,1% | 45,2% |
| Toprak tonlu | 7,7% | 35,5% |
| Monokrom | 23,1% | 12,9% |
| Koyu tonlar | 5,1% | 6,5% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 70,0% | 52,9% |
| Dengeli | 26,0% | 38,2% |
| Canlı | 4,0% | 8,8% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 38,0% | 47,1% |
| Yumuşak | 24,0% | 5,9% |
| Dengeli | 8,0% | 2,9% |
| Belirgin | 2,0% | 5,9% |
| Beyan | 28,0% | 38,2% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 26,0% | 8,8% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 8,0% | 38,2% |
| Dengeli Uyum | 16,0% | 8,8% |
| Güçlü Renk Uyumu | 26,0% | 17,6% |
| Uyumlu Palet | 24,0% | 26,5% |
Luc Tuymans tarafından en çok incelenen eserler yıl boyunca nasıl bir dağılım gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eyes Without a Face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Man From Wiels II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mwana Kitoko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 |
| Blessing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Luc Tuymans telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı inceleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Temel verileri göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 2.800 | 75,7% |
| telefonlar | 900 | 24,3% |
Luc Tuymans okuyucularının dillere göre dağılımı nedir?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Luc Tuymans için tahminle birlikte günlük okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 0 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 100 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 700 |
| Sal 13 Eki | 0 |
| Çrş 14 Eki | 100 |
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 1.000 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 1.300 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 1.500 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Luc Tuymans: sıkça sorulan sorular
Luc Tuymans tarafından en çok ziyaret edilen eser hangisidir?
- Soldier: 900 görüntüleme, danışmaların 26%'ı. Liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Luc Tuymans okuyucu kitlesi nedir?
- On iki ayda 3.700 ziyaret (900 sanatçı kaydı, 2.800 eser).
Luc Tuymans telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı daha fazla aranıyor?
- Konsültasyonlar bilgisayarlar (76%) ve telefonlar (24%) şeklinde ayrılmaktadır; bilgisayarlar %76% ile öne geçmektedir.
Okuyucular Luc Tuymans tarafından yapılan belirli bir eser kategorisini tercih ediyor mu?
- Evet, Yumuşak Geçişli Palet (Renk Uyumu): kataloğun 8% kısmındaki ziyaretlerin 38% kadarı.