Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Paul Werner için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Paul Werner: istatistiklere kısa bir bakış
Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city, Paul Werner tarafından en çok incelenen eserdir: on iki ayda 200 görüntüleme, toplamın 33%'i. Ayrıca sıkça incelenenler: Seven sisters. A group of trees on KNSM island in Amsterdam ve Rio de Sange. River of Blood. Toplam görüntüleme: 900 (400 sanatçı profili, 500 eser). Zirve: Tem 2026 (800 ziyaret). Gözlemlenen tercih: Mat/Soluk (Renk Doygunluğu), kataloğun 47% kısmına ait ziyaretlerin 67% kadarı.
Danışmanlıklar aracılığıyla Paul Werner için en iyi 5 eser
Sıralama, katalog puanlarını değil, on iki ay boyunca WikiOO.org üzerindeki etkileşimleri sayar. 1. sıra, Paul Werner tarafından oluşturulan en çok etkileşim alan eserdir.
-
1
Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city, 1995
200 görüntüleme · 33,3%
-
2
Seven sisters. A group of trees on KNSM island in Amsterdam, 1997
100 görüntüleme · 16,7%
-
3
Rio de Sange. River of Blood, 1992
100 görüntüleme · 16,7%
-
4
Building activities on KNSM island in Amsterdam, 1991
100 görüntüleme · 16,7%
-
5
Grain silo along river IJ. Amsterdam city, 1997
100 görüntüleme · 16,7%
Paul Werner kaydının aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 0 |
| Tem 2026 | 300 | 500 |
| Ağu 2026 | 0 | 0 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
| Eki 2026 | 100 | 0 |
Paul Werner eserlerinin aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Paul Werner eserlerinin hangi kategorilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 11,8% | 16,7% |
| Yumuşak Aydınlık | 47,1% | 33,3% |
| Parlak Denge | 23,5% | 33,3% |
| Işıltılı | 17,6% | 16,7% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 47,1% | 66,7% |
| Hafif Renk Tonları | 35,3% | 33,3% |
| Dengeli Yumuşaklık | 17,6% | 0,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 47,1% | 66,7% |
| Dengeli | 47,1% | 33,3% |
| Canlı | 5,9% | 0,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 23,5% | 16,7% |
| Yumuşak | 29,4% | 16,7% |
| Dengeli | 0,0% | 0,0% |
| Belirgin | 0,0% | 0,0% |
| Beyan | 47,1% | 66,7% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 47,1% | 66,7% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 17,6% | 16,7% |
| Dengeli Uyum | 11,8% | 16,7% |
| Güçlü Renk Uyumu | 11,8% | 0,0% |
| Uyumlu Palet | 11,8% | 0,0% |
Paul Werner tarafından en çok incelenen eserler yıl boyunca nasıl bir dağılım gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio de Sange. River of Blood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Christ toreador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter at the Entrepotdok,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on KNSM island in Amst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building activities on KNSM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The islands in a frame. Ams… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flevo park in winter, Amste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old shipyard Groenland in w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grain silo along river IJ.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Seven sisters. A group of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Paul Werner okuyucularının dillere göre dağılımı nedir?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Temel verileri göster
| Dil | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| İngilizce | 100 | 100,0% |
Paul Werner için tahminle birlikte günlük okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 15 Eki | 0 |
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 100 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Paul Werner: sıkça sorulan sorular
Paul Werner tarafından en çok ziyaret edilen eser hangisidir?
- Old shipyard Groenland in winter, Amsterdam city: 200 görüntüleme, danışmaların 33%'ı. Liste 5. sıraya kadar devam etmektedir.
Paul Werner okuyucu kitlesi nedir?
- On iki ayda 900 ziyaret (400 sanatçı kaydı, 500 eser).
Okuyucular Paul Werner tarafından yapılan belirli bir eser kategorisini tercih ediyor mu?
- Evet, Mat/Soluk (Renk Doygunluğu): kataloğun 47% kısmındaki ziyaretlerin 67% kadarı.