Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Pierre-Eugène Montézin için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Pierre-Eugène Montézin: okuyucu özeti
Son on iki ayda, WikiOO.org veritabanında Pierre-Eugène Montézin için en çok incelenen eser Village under the Rain olmuştur: 100 görüntüleme ile sanatçının tüm incelemelerinin 10%'ini oluşturmuştur. Ardından Hay mowing ve The road gelir. Pierre-Eugène Montézin hakkındaki kayıtlar toplam 1.200 kez görüntülendi: 300 kez sanatçı profilinde, 900 kez ise tekil eser kayıtlarında. Danışmanlık sayısı Eyl 2026 ile Eki 2026 tarihleri arasında 100% oranında azaldı. En çok etkileşim alınan ay, 900 ziyaret ile Tem 2026 olmuştur. Okuyucular, Güçlü Renk Uyumu (Renk Uyumu) kategorisini kataloğun genel oranından daha fazla ziyaret ediyor: Eserlerin 48% oranına karşılık, ziyaretlerin 70% kadarı bu kategoriye yapılıyor.
Pierre-Eugène Montézin tarafından en çok incelenen 10 eser
Pierre-Eugène Montézin tarafından üretilen eserlerin son on iki ay içinde WikiOO.org üzerindeki en çok görüntülenenlerden başlayarak, görüntülenme sayısına göre sıralanmış hali.
-
1
Village under the Rain
100 görüntüleme · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 görüntüleme · 10,0%
-
3
The road
100 görüntüleme · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 görüntüleme · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 görüntüleme · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 görüntüleme · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 görüntüleme · 10,0%
-
8
The gear
100 görüntüleme · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 görüntüleme · 10,0%
-
10
The rabbits
100 görüntüleme · 10,0%
Pierre-Eugène Montézin kaydı ayda kaç kez görüntüleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Veri tablosu
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 0 | 100 |
| Tem 2026 | 200 | 700 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 100 | 0 |
| Eki 2026 | 0 | 0 |
Pierre-Eugène Montézin adlı sanatçının eserleri ne sıklıkla inceleniyor?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Pierre-Eugène Montézin tarafından üretilen ne tür eserlere göz atıyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Veri tablosu
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 0,0% | 0,0% |
| Yumuşak Gölge | 24,0% | 10,0% |
| Yumuşak Aydınlık | 60,0% | 70,0% |
| Parlak Denge | 16,0% | 20,0% |
| Işıltılı | 0,0% | 0,0% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 12,0% | 10,0% |
| Hafif Renk Tonları | 44,0% | 60,0% |
| Dengeli Yumuşaklık | 44,0% | 30,0% |
| Net Renk Varlığı | 0,0% | 0,0% |
| Canlı Renk | 0,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 72,2% | 80,0% |
| Toprak tonlu | 22,2% | 20,0% |
| Koyu tonlar | 5,6% | 0,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 12,0% | 0,0% |
| Dengeli | 80,0% | 80,0% |
| Canlı | 8,0% | 20,0% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 6,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 32,0% | 40,0% |
| Dengeli | 26,0% | 20,0% |
| Belirgin | 26,0% | 40,0% |
| Beyan | 10,0% | 0,0% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 10,0% | 0,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 10,0% | 10,0% |
| Dengeli Uyum | 16,0% | 0,0% |
| Güçlü Renk Uyumu | 48,0% | 70,0% |
| Uyumlu Palet | 16,0% | 20,0% |
Pierre-Eugène Montézin adlı sanatçının eserlerinden ay bazında en çok incelenenler hangileridir?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Veri tablosu
| Eser | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 | Eki 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pierre-Eugène Montézin hangi dillerde inceleniyor?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Pierre-Eugène Montézin için günlük kaç danışmanlık yapılmaktadır ve beklenti nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Veri tablosu
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Cum 16 Eki | 0 |
| Cmt 17 Eki | 0 |
| Paz 18 Eki | 0 |
| Pzt 19 Eki | 0 |
| Sal 20 Eki | 0 |
| Çrş 21 Eki | 0 |
| Prş 22 Eki | 0 |
| Cum 23 Eki | 0 |
| Cmt 24 Eki | 0 |
| Paz 25 Eki | 0 |
| Pzt 26 Eki | 0 |
| Sal 27 Eki | 0 |
| Çrş 28 Eki | 0 |
| Prş 29 Eki | 0 |
| Cum 30 Eki | 0 |
| Cmt 31 Eki | 0 |
| Paz 1 Kas | 0 |
| Pzt 2 Kas | 0 |
| Sal 3 Kas | 0 |
| Çrş 4 Kas | 0 |
| Prş 5 Kas | 0 |
| Cum 6 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 7 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 8 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 9 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 10 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 11 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 12 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 13 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 14 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 15 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 16 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 17 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 18 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 19 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cum 20 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 21 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 22 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 23 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 24 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Çrş 25 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 26 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Pierre-Eugène Montézin okuyucu kitlesine dair sorular
Pierre-Eugène Montézin adlı sanatçının en çok incelenen eserleri hangileridir?
- 100 görüntüleme ile Village under the Rain (Pierre-Eugène Montézin için yapılan tüm incelemelerin 10%'i). Yukarıdaki sıralama 10 eseri listeler.
Pierre-Eugène Montézin, WikiOO.org üzerinde kaç kez sorgulandı?
- On iki ayda 1.200 kez: sanatçı sayfasında 300, eser sayfalarında ise 900 görüntüleme.
Okuyucular Pierre-Eugène Montézin tarafından üretilen ne tür eserleri tercih ediyor?
- Güçlü Renk Uyumu (Renk Uyumu): Katalogdaki 48% oranına karşılık, ziyaretlerin 70% kadarı.