Bu sayfa ne hakkında?
Bu sayfa, Rafael De Penagos için bu web sitesindeki sayfaların kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini göstermektedir. Bir ziyaret, bir kişinin bir sayfayı açması anlamına gelir. Aşağıdaki her grafiğin kendine ait kısa bir açıklaması bulunmaktadır.
Rafael De Penagos: istatistiklere kısa bir bakış
Untitled (551), Rafael De Penagos tarafından en çok incelenen eserdir: on iki ayda 300 görüntüleme, toplamın 6%'i. Ayrıca sıkça incelenenler: Untitled (168) ve Untitled (205). Toplam görüntüleme: 6.100 (1.000 sanatçı profili, 5.100 eser). Ağu 2026 ile Eyl 2026 arasında 100% oranında düşüş. Zirve: Tem 2026 (5.500 ziyaret). Cihaz dağılımı: bilgisayarlar (98%) ve telefonlar (2%). Gözlemlenen tercih: Dengeli Uyum (Renk Uyumu), kataloğun 12% kısmına ait ziyaretlerin 25% kadarı.
Danışmanlıklar aracılığıyla Rafael De Penagos için en iyi 10 eser
Sıralama, katalog puanlarını değil, on iki ay boyunca WikiOO.org üzerindeki etkileşimleri sayar. 1. sıra, Rafael De Penagos tarafından oluşturulan en çok etkileşim alan eserdir.
-
1
Untitled (551)
300 görüntüleme · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 görüntüleme · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 görüntüleme · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 görüntüleme · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 görüntüleme · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 görüntüleme · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 görüntüleme · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 görüntüleme · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 görüntüleme · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 görüntüleme · 1,9%
Rafael De Penagos kaydının aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Son on iki ay içerisinde, bu sanatçının sayfasının o ay içinde kaç kez görüntülendiğini göstermektedir.
Temel verileri göster
| Ay | Sanatçı sayfası | Eser sayfaları |
|---|---|---|
| Eki 2025 | 0 | 0 |
| Kas 2025 | 0 | 0 |
| Ara 2025 | 0 | 0 |
| Oca 2026 | 0 | 0 |
| Şub 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Nis 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Haz 2026 | 100 | 400 |
| Tem 2026 | 900 | 4.600 |
| Ağu 2026 | 0 | 100 |
| Eyl 2026 | 0 | 0 |
Rafael De Penagos eserlerinin aylık okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir ayı temsil etmektedir. Bu grafik, bu sanatçının tüm eser sayfalarına yapılan toplam ziyaret sayısını, bir yıl boyunca ay ay göstermektedir.
Her iki grafiğe ait aylık veriler, yukarıdaki ilk tabloda yer almaktadır.
Okuyucular Rafael De Penagos eserlerinin hangi kategorilerini seçiyor?
Her bir radar grafiği iki unsuru karşılaştırır. Kesikli alan sanatçının kendi eserlerini temsil eder: Rastgele seçilmiş ve tek bir özelliğe göre sıralanmış elli eser. Düz çizili alan ise son on iki ay içindeki ziyaretlerin gerçek dağılımını gösterir. Düz çizili alanın kesikli alandan daha geniş bir alana yayıldığı noktalar, o türdeki eserlerin sanatçının genel eser portföyüne kıyasla daha fazla ilgi çektiğini gösterir.
Hava
Duygusal Ton
Parlaklık
Renk Doygunluğu
Renk Paleti
Renk Yoğunluğu
Kontrast
Renk Uyumu
Temel verileri göster
| Parlaklık | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Koyu | 2,0% | 3,8% |
| Yumuşak Gölge | 10,0% | 9,4% |
| Yumuşak Aydınlık | 18,0% | 18,9% |
| Parlak Denge | 38,0% | 41,5% |
| Işıltılı | 32,0% | 26,4% |
| Renk Doygunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Mat/Soluk | 22,0% | 24,5% |
| Hafif Renk Tonları | 16,0% | 13,2% |
| Dengeli Yumuşaklık | 22,0% | 18,9% |
| Net Renk Varlığı | 36,0% | 43,4% |
| Canlı Renk | 4,0% | 0,0% |
| Renk Paleti | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Nötr Tonlar | 46,8% | 40,0% |
| Toprak tonlu | 23,4% | 20,0% |
| Koyu tonlar | 10,6% | 18,0% |
| Pastel tonlar | 10,6% | 10,0% |
| Doğal Tonlar | 4,3% | 4,0% |
| Gün Batımı | 2,1% | 6,0% |
| Metalik Tonlar | 2,1% | 2,0% |
| Renk Yoğunluğu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Tek renkli | 10,0% | 11,3% |
| Dengeli | 42,0% | 41,5% |
| Canlı | 48,0% | 47,2% |
| Kontrast | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Huzurlu | 2,0% | 0,0% |
| Yumuşak | 6,0% | 1,9% |
| Dengeli | 4,0% | 0,0% |
| Belirgin | 8,0% | 13,2% |
| Beyan | 80,0% | 84,9% |
| Renk Uyumu | Sanatçının eserleri | Ziyaret Sayısı |
|---|---|---|
| Uyumsuz Renk Paleti | 24,0% | 17,0% |
| Yumuşak Geçişli Palet | 16,0% | 18,9% |
| Dengeli Uyum | 12,0% | 24,5% |
| Güçlü Renk Uyumu | 30,0% | 20,8% |
| Uyumlu Palet | 18,0% | 18,9% |
Rafael De Penagos tarafından en çok incelenen eserler yıl boyunca nasıl bir dağılım gösteriyor?
Her satır popüler bir sanat eserini temsil eder. Her sütun, o eserin bir ay içindeki ziyaret sayısını gösterir. Daha yüksek sütunlar, o ay daha fazla ziyaret edildiği anlamına gelir.
Temel verileri göster
| Eser | Eki 2025 | Kas 2025 | Ara 2025 | Oca 2026 | Şub 2026 | Mar 2026 | Nis 2026 | May 2026 | Haz 2026 | Tem 2026 | Ağu 2026 | Eyl 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Rafael De Penagos telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı inceleniyor?
Her dilim bir cihaz türünü temsil eder: telefon, tablet veya bilgisayar. Dilim ne kadar büyükse, son on iki ay içinde o cihaz türünden o kadar fazla ziyaret gelmiş demektir.
Temel verileri göster
| Cihaz | Ziyaret Sayısı | Paylaş |
|---|---|---|
| bilgisayarlar | 6.000 | 98,4% |
| telefonlar | 100 | 1,6% |
Rafael De Penagos okuyucularının dillere göre dağılımı nedir?
Her dil bir dilimle temsil edilmektedir. Dilim ne kadar büyükse, son otuz gün içinde web sitesini o dili kullanarak ziyaret eden kişi sayısı o kadar fazladır. Sadece en üstteki on dil gösterilmektedir.
Rafael De Penagos için tahminle birlikte günlük okuyucu sayısı nedir?
Her bir sütun bir günü temsil etmektedir. İlk sütunlar geçtiğimiz üç haftanın ziyaret sayılarını göstermektedir. İkinci renkteki sütunlar ise gelecek üç hafta için öngörülerimizdir.
Temel verileri göster
| Gün | Ziyaret Sayısı |
|---|---|
| Prş 24 Eyl | 0 |
| Cum 25 Eyl | 0 |
| Cmt 26 Eyl | 0 |
| Paz 27 Eyl | 0 |
| Pzt 28 Eyl | 0 |
| Sal 29 Eyl | 0 |
| Çrş 30 Eyl | 0 |
| Prş 1 Eki | 0 |
| Cum 2 Eki | 0 |
| Cmt 3 Eki | 0 |
| Paz 4 Eki | 0 |
| Pzt 5 Eki | 0 |
| Sal 6 Eki | 0 |
| Çrş 7 Eki | 0 |
| Prş 8 Eki | 100 |
| Cum 9 Eki | 0 |
| Cmt 10 Eki | 0 |
| Paz 11 Eki | 0 |
| Pzt 12 Eki | 0 |
| Sal 13 Eki | 100 |
| Çrş 14 Eki | 0 |
| Prş 15 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Cum 16 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 17 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 18 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 19 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 20 Eki (tahmin edilen) | 100 |
| Çrş 21 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 22 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Cum 23 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 24 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 25 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 26 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 27 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 28 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Prş 29 Eki (tahmin edilen) | 200 |
| Cum 30 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Cmt 31 Eki (tahmin edilen) | 0 |
| Paz 1 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Pzt 2 Kas (tahmin edilen) | 0 |
| Sal 3 Kas (tahmin edilen) | 200 |
| Çrş 4 Kas (tahmin edilen) | 0 |
Rafael De Penagos: sıkça sorulan sorular
Rafael De Penagos tarafından en çok ziyaret edilen eser hangisidir?
- Untitled (551): 300 görüntüleme, danışmaların 6%'ı. Liste 10. sıraya kadar devam etmektedir.
Rafael De Penagos okuyucu kitlesi nedir?
- On iki ayda 6.100 ziyaret (1.000 sanatçı kaydı, 5.100 eser).
Rafael De Penagos telefonlardan mı yoksa bilgisayarlardan mı daha fazla aranıyor?
- Konsültasyonlar bilgisayarlar (98%) ve telefonlar (2%) şeklinde ayrılmaktadır; bilgisayarlar %98% ile öne geçmektedir.
Okuyucular Rafael De Penagos tarafından yapılan belirli bir eser kategorisini tercih ediyor mu?
- Evet, Dengeli Uyum (Renk Uyumu): kataloğun 12% kısmındaki ziyaretlerin 25% kadarı.