Формат паперу

Посібник зі студентських робіт

First impressions

Ім'я Клас Дата

George Baxter, First impressions. Общественное достояние Погляньте на це полотно в рухомому світлі: малюнок, справжній колір під лаком, чистий пігмент

Основна інформація

Автор
George Baxter wikioo.org/uk/artists/george-baxter/
Дати створення автором
1804 – 1867

У контексті

First impressions — George Baxter

Коли це могло бути написане?

  1. 1800
  2. 1810
  3. 1820
  4. 1830
  5. 1840
  6. 1850
  7. 1860

Верхній рядок: роки. Нижній рядок: вік митця на початку та в кінці кожного періоду — 0 при народженні, 63 на момент смерті.

Затінення: життя George Baxter (1804–1867) кожна картини з датою, десятиліття за десятиліттям

Для цього запису не вказано точний рік — враховуючи період життя митця та стиль твору, до якого десятиліття ви б його віднесли?

Схожі твори мистецтва

  • Napoleon Bonaparte wikioo.org/uk/art/george-baxter-napoleon-bonaparte-9DH395-en/
  • The parting look wikioo.org/uk/art/george-baxter-the-parting-look-9HTP4N-en/
  • Jenny Lind wikioo.org/uk/art/george-baxter-jenny-lind-9DH38X-en/

Оберіть одну з робіт вище: назвіть дві спільні риси з цією роботою та одну відмінність.

Більше творів, що доповнюють цей: wikioo.org/uk/art/similar/george-baxter-first-impressions-9HTP4G-en/

Кольорова палітра

Виміряно за зображенням

    Основний колір

    Espresso #4f381f

    Збережена палітра

    • #4F381F
    • #7A5C38
    • #1B100A
    • #A5885F

    Ці кольори в межах усієї палітри художника Знайти інші картини за кольором

    Палітра
    Earthy Переважаюча колірна гама зображення.
    Назва основного кольору
    Espresso
    Інтенсивність
    Balanced Наскільки насиченими та різноманітними є кольори: від одного приглушеного відтінку до багатьох яскравих.
    Контрастність
    Balanced Ступінь відмінності кольорів за світлотою та насиченістю в межах картини.
    Гармонія
    Unified Palette Наскільки вдало поєднуються кольори — від контрастних до повністю гармонійних.
    Яскравість
    Deep_shadow Загальна світлотінь картини: від глибокої тіні до яскравого світла.
    Насиченість
    Balanced Soft Наскільки чистими та насиченими є кольори — від майже сірих до максимально яскравих.

    У яких куточках світу переглядають цю картину?

    • менше ніж 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% і більше
    Ця картина окремо має занадто мало зареєстрованих відвідувачів для створення карти, тому на плакаті представлено всі роботи George Baxter за останні дванадцять місяців — загалом 2 країн. Звідки беруться ці дані

    Десять провідних країн

    1. 1 Китай 83,3%
    2. 2 Італія 16,7%

    Знайдіть на карті три найтемніші країни. Чи є серед них та, де розташований музей, у якому зберігається ця картина? Напишіть одну причину, чому люди з далеких країв можуть захотіти її подивитися.

    7 найбільш переглянутих робіт George Baxter

    1. 1 Napoleon Bonaparte 28,6%
    2. 2 The Rev. John Williams, The Martyr Of Erromanga, With A Landscape Of The Mission House And Grounds Of Rarotonga 14,3%
    3. 3 Her Most Gracious Majesty Queen Victoria 14,3%
    4. 4 Pomare, Queen Of Tahiti, The Persecuted Christian 14,3%
    5. 5 Lover's Letter Box 14,3%
    6. 6 The Exhibition at the Crystal Palace 14,3%
    7. — First impressions ця картина 0,0%

    Разом ці роботи становлять 100,0% усієї уваги, яку приділяли картинам цього художника протягом останніх дванадцяти місяців. Каталог містить 37 робіт цього митця, з яких 6 були переглянуті принаймні один раз. Цю картину ще ніхто не переглядав за цей період — вона завершує список без рейтингу. Те саме значення, місяць за місяцем

    Смужки вимірюють увагу, а не якість. Оберіть роботу на самому верху та цю: назвіть одну річ, яка може принести картині славу, окрім майстерності її виконання.

    Митець та музей

    Автор

    George Baxter

    Місце народження Lewes, United Kingdom

    A Pioneer of Colour: The Life and Legacy of George Baxter

    Born in Lewes, Sussex, in 1804, George Baxter emerged as a pivotal figure in the history of printing, forever altering how colour was disseminated and experienced. His journey began within a family deeply rooted in the world of print; his father, John Baxter, was a successful printer and publisher. This early exposure instilled in young George not only a technical understanding of the craft but also an appreciation for its potential as a medium for artistic expression. By age twenty, he was already illustrating books produced by his father, demonstrating a nascent talent that would soon blossom into groundbreaking innovation. A move to London in 1827 marked a turning point, where he apprenticed with the esteemed wood engraver Samuel Williams, honing skills crucial to his future endeavours. Marriage to Mary Harrild, daughter of printing engineer Robert Harrild, further solidified his connection to the technical aspects of printmaking and provided invaluable support as he embarked on his own path.

    Revolutionizing Colour Reproduction

    While colour printing wasn’t entirely novel in the early 19th century – George Savage had previously explored methods for achieving coloured prints – it was Baxter who truly unlocked its commercial viability. He began experimenting with woodblock colour printing around 1828, culminating in his first known colour print, “Butterflies,” in 1829—a delicate foreshadowing of the vibrant imagery to come. However, it was the patent he secured in 1835, No. 6916, that cemented his place in printing history. This outlined a revolutionary combined intaglio and relief process. Baxter’s method involved an intricate layering technique: a steel ‘key’ plate established outlines and shading, followed by the meticulous application of up to twenty separate blocks, each dedicated to a different colour. The precision required was extraordinary; alignment had to be flawless, and inks – often mixed by Baxter himself using oil-based formulas – needed to be perfectly calibrated to achieve desired hues. This laborious process yielded prints with an unprecedented level of detail and colour accuracy, setting a new standard for reproduction.

    Subjects and Styles: Reflecting Victorian Life

    Baxter’s artistic output was remarkably diverse, mirroring the broad interests of the Victorian era. He initially gained recognition through commissions for Mudie’s “British Birds,” establishing his commercial foothold with exquisitely detailed depictions of avian life. However, his scope extended far beyond ornithology. He documented significant historical events – the Crimean War and Queen Victoria's visit to Ireland are prime examples – offering a visual record of contemporary happenings. Portraits of prominent figures, including Napoleon III, Sir Robert Peel, and the celebrated singer Jenny Lind, showcased his ability to capture likeness with both accuracy and artistic flair. Furthermore, Baxter’s landscapes revealed a keen eye for natural beauty, rendered with meticulous detail and atmospheric depth. His prints weren't confined to elite circles; they appeared in books, periodicals, and as standalone artworks, democratizing access to vibrant imagery and reflecting the Victorian fascination with visual culture. News From Home, exemplifies this accessibility, portraying a lively domestic scene brimming with communication and entertainment.

    A Lasting Impact: Legacy and Historical Significance

    Despite facing persistent financial challenges throughout his career – a consequence of his perfectionism and the time-consuming nature of his process – George Baxter’s contribution to printing remains undeniable. He pioneered a method that fundamentally transformed colour reproduction, making it more accessible and aesthetically refined. His work profoundly influenced subsequent generations of printers and artists, paving the way for advancements in chromolithography and other colour printing techniques. Though his business never achieved substantial profitability, estimates suggest he printed over twenty million prints during his lifetime—a testament to both the demand for his work and his unwavering dedication to quality. Baxter’s legacy extends beyond technical innovation; he democratized art by bringing vibrant, detailed images within reach of a wider public, embodying the spirit of Victorian visual culture. His influence continues to resonate today, reminding us of the power of printmaking to capture, preserve, and share the beauty and complexity of the world around us. Flora The Gipsy Girl, with its romantic portrayal and exquisite detail, stands as a lasting example of his artistic vision and technical mastery.

    Дізнатися більше

    Доступно онлайн

    QR-код, що веде на сторінку завантаження First impressions

    wikioo.org/uk/art/download/george-baxter-first-impressions-9HTP4G-en/

    Цитування цього твору мистецтва

    MLA
    Baxter, George. First impressions. n.d., https://wikioo.org/uk/art/george-baxter-first-impressions-9HTP4G-en/
    APA
    Baxter, George (n.d.). First impressions [Painting]. https://wikioo.org/uk/art/george-baxter-first-impressions-9HTP4G-en/
    Chicago
    George Baxter. First impressions. n.d. https://wikioo.org/uk/art/george-baxter-first-impressions-9HTP4G-en/
    Harvard
    Baxter, George (n.d.) First impressions. Available at: https://wikioo.org/uk/art/george-baxter-first-impressions-9HTP4G-en/

    Придивіться уважніше

    First impressions — George Baxter

    Придивіться уважніше

    Відповідайте власними словами. Тут немає неправильних відповідей — лише такі, які ви можете пояснити.

    1. Що першим привертає вашу увагу і чому?
    2. Які кольори чи форми створюють настрій — і що це за настрій?
    3. Поверніться до Napoleon Bonaparte, що було представлено раніше в цьому посібнику. Назвіть дві спільні риси цього твору з цією роботою та одну відмінність.
    4. Які почуття міг хотіти викликати у вас автор?
    5. Якби ви могли поставити автору лише одне запитання про цю роботу, що б це було?

    Ваша відповідь

    Напишіть короткий абзац про цей витвір мистецтва, спираючись на факти з попередніх розділів цього посібника та ваші відповіді вище.

    Запитання та відповіді

    Хто продає написані вручну копії «First impressions» George Baxter?

    Написані вручну копії «First impressions» George Baxter можна придбати на цей вебсайт: репродукція олією ручного розпису на лляному полотні, замовивши їх на сторінці Репродукція ручного письма.

    Чи є твір «First impressions» авторства George Baxter суспільним надбанням, і чому?

    Статус авторського права на "First impressions" — є суспільним надбанням — термін дії авторського права закінчився — визначається датою смерті митця у 1867.

    Який домінантний відтінок у «First impressions» George Baxter?

    Переважаючий відтінок твору «First impressions» George Baxter — Golden Yellow Range. Цей відтінок є основою всієї палітри.