Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Andre Giroux на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
!
Статистику було оновлено 1 липня 2026 року — дані до цієї дати відсутні.
Andre Giroux: статистика коротко
Ruins in the Roman Campagna — найпопулярніша робота Andre Giroux: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 33% від загальної кількості. Також часто переглядають: A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) та Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Загальна кількість переглядів: 600 (сторінка художника — 200, роботи — 400). Пік: Лип 2026 (500 візитів). Виявлено перевагу: М'яка тінь (Яскравість), 83% відвідувань для 38% каталогу.
Топ 4 робіт Andre Giroux за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Andre Giroux за кількістю запитів.
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Andre Giroux?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
Місяць
Сторінка художника
Сторінки творів
Лис 2025
0
0
Гру 2025
0
0
Січ 2026
0
0
Лют 2026
0
0
Бер 2026
0
0
Кві 2026
0
0
Тра 2026
0
0
Чер 2026
0
0
Лип 2026
100
400
Сер 2026
100
0
Вер 2026
0
0
Жов 2026
0
0
Яка щомісячна кількість читачів творів Andre Giroux?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Andre Giroux обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
Атмосфера
Атмосфера
Твори художника
Перегляди
Ностальгічний
33,3%
66,7%
Безтурботний
33,3%
33,3%
Романтичний
33,3%
0,0%
Емоційне забарвлення
Емоційне забарвлення
Твори художника
Перегляди
Меланхолійний
33,3%
66,7%
Безтурботний
33,3%
33,3%
Драматичний
33,3%
0,0%
Яскравість
Яскравість
Твори художника
Перегляди
Темний
15,4%
16,7%
М'яка тінь
38,5%
83,3%
М'яке сяйво
30,8%
0,0%
Загальна яскравість: світла
7,7%
0,0%
Світлий
7,7%
0,0%
Насиченість кольору
Насиченість кольору
Твори художника
Перегляди
Приглушений
23,1%
0,0%
Ніжні кольори
53,8%
83,3%
Помірно м'яка насиченість
15,4%
16,7%
Чітка насиченість кольорів
7,7%
0,0%
Насичений колір
0,0%
0,0%
Колірна палітра
Колірна палітра
Твори художника
Перегляди
Землисті відтінки
77,8%
100,0%
Нейтральні кольори
11,1%
0,0%
Пастельні тони
11,1%
0,0%
Інтенсивність кольору
Інтенсивність кольору
Твори художника
Перегляди
Монохромний
30,8%
16,7%
Збалансований
61,5%
83,3%
Насичені
7,7%
0,0%
Контрастність
Контрастність
Твори художника
Перегляди
Безтурботний
0,0%
0,0%
Ніжний
0,0%
0,0%
Збалансований
38,5%
33,3%
Виразний
15,4%
33,3%
Опис
46,2%
33,3%
Колірна гармонія
Колірна гармонія
Твори художника
Перегляди
Контрастна палітра
7,7%
0,0%
М'яка палітра з плавними переходами
0,0%
0,0%
Збалансована гармонія
0,0%
0,0%
Висока колірна єдність
53,8%
66,7%
Цілісна палітра
38,5%
33,3%
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Andre Giroux протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
Твір мистецтва
Лис 2025
Гру 2025
Січ 2026
Лют 2026
Бер 2026
Кві 2026
Тра 2026
Чер 2026
Лип 2026
Сер 2026
Вер 2026
Жов 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Який розподіл читачів Andre Giroux за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів Andre Giroux з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
День
Перегляди
Чт 15 Жов
0
Пт 16 Жов
0
Сб 17 Жов
0
Нд 18 Жов
0
Пн 19 Жов
0
Вт 20 Жов
0
Ср 21 Жов
0
Чт 22 Жов
0
Пт 23 Жов
0
Сб 24 Жов
0
Нд 25 Жов
0
Пн 26 Жов
0
Вт 27 Жов
0
Ср 28 Жов
0
Чт 29 Жов
0
Пт 30 Жов
0
Сб 31 Жов
0
Нд 1 Лис
0
Пн 2 Лис
0
Вт 3 Лис
0
Ср 4 Лис
0
Чт 5 Лис (прогноз)
0
Пт 6 Лис (прогноз)
0
Сб 7 Лис (прогноз)
0
Нд 8 Лис (прогноз)
0
Пн 9 Лис (прогноз)
0
Вт 10 Лис (прогноз)
0
Ср 11 Лис (прогноз)
0
Чт 12 Лис (прогноз)
0
Пт 13 Лис (прогноз)
0
Сб 14 Лис (прогноз)
0
Нд 15 Лис (прогноз)
0
Пн 16 Лис (прогноз)
0
Вт 17 Лис (прогноз)
0
Ср 18 Лис (прогноз)
0
Чт 19 Лис (прогноз)
0
Пт 20 Лис (прогноз)
0
Сб 21 Лис (прогноз)
0
Нд 22 Лис (прогноз)
0
Пн 23 Лис (прогноз)
0
Вт 24 Лис (прогноз)
0
Ср 25 Лис (прогноз)
0
Andre Giroux: часто задавані питання
Яка робота Andre Giroux має найбільшу кількість переглядів?
Ruins in the Roman Campagna: 200 переглядів, 33% від усіх консультацій. Список включає до 4 місця.
Яка аудиторія Andre Giroux?
600 візитів за дванадцять місяців (200 переглядів сторінки художника, 400 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Andre Giroux?
Так, М'яка тінь (Яскравість): 83% відвідувань для 38% каталогу.