Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Бенджамін Баркер Ii на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Бенджамін Баркер Ii: зведення за показниками читання
За останні дванадцять місяців найпопулярнішою роботою Бенджамін Баркер Ii у базі даних WikiOO.org стала Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 переглядів, що становить 14% від усіх запитів щодо цього автора. За цим слідують The Eagle Tower, Carnarvon Castle та View of Weston Church and Lansdown. Загальна кількість переглядів сторінок Бенджамін Баркер Ii становить 3 200: 400 переглядів профілю художника та 2 800 переглядів окремих робіт. Кількість консультацій зменшилася на 100% з Сер 2026 до Вер 2026. Місяцем з найбільшою кількістю переглядів став Лип 2026 — 3 000 візитів. Консультація проводиться на пристрої (100%). Читачі звертаються до Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору) частіше, ніж це можна очікувати згідно з часткою в каталозі: 46% відвідувань проти 28% робіт.
10 найпопулярніших робіт Бенджамін Баркер Ii, які найчастіше переглядають
Роботи Бенджамін Баркер Ii, відсортовані за кількістю консультацій на WikiOO.org за останні дванадцять місяців, від найбільш затребуваних до найменш затребуваних.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 переглядів · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 переглядів · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 переглядів · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 переглядів · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 переглядів · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 переглядів · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 переглядів · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 переглядів · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 переглядів · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 переглядів · 3,6%
Скільки разів на місяць переглядають сторінку Бенджамін Баркер Ii?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 2 600 |
| Сер 2026 | 0 | 200 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Як часто переглядають роботи Бенджамін Баркер Ii?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Бенджамін Баркер Ii переглядають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 20,0% | 17,9% |
| М'яка тінь | 40,0% | 46,4% |
| М'яке сяйво | 34,0% | 32,1% |
| Загальна яскравість: світла | 6,0% | 3,6% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 44,0% | 32,1% |
| Ніжні кольори | 26,0% | 21,4% |
| Помірно м'яка насиченість | 28,0% | 46,4% |
| Чітка насиченість кольорів | 2,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 80,0% | 75,0% |
| Нейтральні кольори | 17,5% | 25,0% |
| Темні відтінки | 2,5% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 58,0% | 46,4% |
| Збалансований | 34,0% | 46,4% |
| Насичені | 8,0% | 7,1% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 8,0% | 3,6% |
| Ніжний | 8,0% | 10,7% |
| Збалансований | 4,0% | 7,1% |
| Виразний | 14,0% | 7,1% |
| Опис | 66,0% | 71,4% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 12,0% | 21,4% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,0% | 14,3% |
| Збалансована гармонія | 12,0% | 7,1% |
| Висока колірна єдність | 48,0% | 39,3% |
| Цілісна палітра | 16,0% | 17,9% |
Які роботи Бенджамін Баркер Ii переглядають найчастіше щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded River Landscape wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chippenham Mill, Wiltshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
З яких пристроїв переглядають сторінку Бенджамін Баркер Ii?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Таблиця даних
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 3 200 | 100,0% |
Якими мовами користуються Бенджамін Баркер Ii?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки щоденно проводиться консультацій з Бенджамін Баркер Ii та яких очікувань?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 100 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Питання щодо аудиторії Бенджамін Баркер Ii
Які роботи Бенджамін Баркер Ii переглядають найчастіше?
- Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, що отримала 400 переглядів (14% від усіх переглядів Бенджамін Баркер Ii). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки разів шукають Бенджамін Баркер Ii на WikiOO.org?
- 3 200 разів за дванадцять місяців: 400 на сторінці художника та 2 800 на сторінках творів.
З яких пристроїв переглядають Бенджамін Баркер Ii?
- Бенджамін Баркер Ii переглядають на пристрої (100%); на пристрої припадає 100% переглядів.
Які роботи Бенджамін Баркер Ii подобаються читачам найбільше?
- Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору): 46% відвідувань проти 28% у каталозі.