Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Benson B Moore на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Benson B Moore: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Benson B Moore — це Tabby Cat, яка отримала 300 переглядів за дванадцять місяців, що становить 17% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Winter on the Anacostia та Fish House, Rockport, Massachusetts. Сторінку художника переглянули 0 разів, а сторінки робіт — 1 200 разів, загальна кількість переглядів — 1 200. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 1 000. Читачі обирають Ніжні кольори (Насиченість кольору) у 50% випадків, що становить 29% від усього каталогу.
Benson B Moore: 10 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Benson B Moore та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
-
1
Tabby Cat, 1882
300 переглядів · 16,7%
-
2
Winter on the Anacostia
200 переглядів · 11,1%
-
3
Fish House, Rockport, Massachusetts
200 переглядів · 11,1%
-
4
Virginia Deer
200 переглядів · 11,1%
-
5
Nubian Giraffes
200 переглядів · 11,1%
-
6
Flicker
200 переглядів · 11,1%
-
7
Old C. and O. Canal, Georgetown, D.C, 1959
200 переглядів · 11,1%
-
8
The Schooner
100 переглядів · 5,6%
-
9
Phillippi Creek, Sarasota, Fla
100 переглядів · 5,6%
-
10
Shrimpboat, Biloxi, Miss
100 переглядів · 5,6%
Коли переглядають профіль Benson B Moore?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 1 000 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Коли переглядають роботи Benson B Moore?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Benson B Moore обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 0,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 21,4% | 22,2% |
| Загальна яскравість: світла | 57,1% | 61,1% |
| Світлий | 21,4% | 16,7% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 46,4% | 27,8% |
| Ніжні кольори | 28,6% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 14,3% | 11,1% |
| Чітка насиченість кольорів | 10,7% | 11,1% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 85,2% | 77,8% |
| Землисті відтінки | 7,4% | 22,2% |
| Пастельні тони | 7,4% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 14,3% | 16,7% |
| Збалансований | 60,7% | 61,1% |
| Насичені | 25,0% | 22,2% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 14,3% | 16,7% |
| Збалансований | 7,1% | 16,7% |
| Виразний | 17,9% | 16,7% |
| Опис | 60,7% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 10,7% | 22,2% |
| Цілісна палітра | 89,3% | 77,8% |
Які роботи Benson B Moore були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tabby Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Flicker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Phillippi Creek, Sarasota,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virginia Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Macaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock Creek in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wildcat Reconnoitering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gulf of Sarasota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old C. and O. Canal, George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Deer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Benson B Moore?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 100 | 100,0% |
Скільки консультацій на день для Benson B Moore протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 400 |
| Пт 6 Лис | 100 |
| Сб 7 Лис | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 600 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 100 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 700 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 200 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 800 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 200 |
| Сб 28 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Benson B Moore
Яка робота Benson B Moore має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Tabby Cat із 300 переглядами та 17% консультацій. Вище за ним — 10 робіт.
Яка аудиторія Benson B Moore на WikiOO.org?
- 1 200 візитів за дванадцять місяців: 0 на сторінку художника, 1 200 до творів.
Які роботи Benson B Moore відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як Ніжні кольори (Насиченість кольору), отримують 50% відвідувань для 29% каталогу.